-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-09-03-001687-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275134
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Код ДК 021:2015 66516100-1 Послуги зі страхув...×-
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Код ДК 021:2015 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
- ID: UA-2026-09-03-001680-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275133
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-09-03-001694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275132
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-09-03-001696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275131
Ічнянський національний природний парк ЄДРПОУ: 33015993ДК 021:2015: 34900000-6 Транспортне обладнання та запасні частини різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих та дезінфікуючих засобів- ID: UA-2026-09-03-001684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275130
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР № 9" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20216742ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та технічних питань- ID: UA-2026-09-03-001678-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275129
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджи до багатофункціональних пристроїв- ID: UA-2026-09-03-001682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275128
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єк...×-
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єктах АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-09-03-001679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275127
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафтиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка (10л ) ,суха штукатурка (25 кг)- ID: UA-2026-09-03-001677-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275126
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластиковий горщик за ДК 021:2015 код 19520000-7 «Пластмасові вироби»- ID: UA-2026-09-03-001690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275125
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 31806913ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-001675-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275124
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-09-03-001668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275123
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер Atlantik - 80- ID: UA-2026-09-03-001655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275122
ЛІТИНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25500353ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка для миття- ID: UA-2026-09-03-001676-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275121
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облі...×-
48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Ліцензійний доступ до програмного продукту "Фіт-Бюджет" з наданням невиключного права користування)
- ID: UA-2026-09-03-001673-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275119
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУДКІВСЬКА ЛІКАРНЯ" РУДКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41045137ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -