-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Дніпропетровська)- ID: UA-2026-09-03-007299-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280738
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Харківська)- ID: UA-2026-09-03-007291-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280736
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Асфальтобетонна суміш дрібнозерниста- ID: UA-2026-09-03-007302-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280733
ДП Сутисківський ліцей Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 21724156ДК 021:2015: 44113620-7 АсфальтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-09-03-007297-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280732
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-03-007307-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280730
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотна, пили, сегменти- ID: UA-2026-09-03-007298-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280728
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-03-007288-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280727
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL (83GW009APB) (або еквівалент)- ID: UA-2026-09-03-007204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280726
військова частина А4789 ЄДРПОУ: 26636971ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 13:29)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Полтавська)- ID: UA-2026-09-03-007034-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280725
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
автозапчастини- ID: UA-2026-09-03-007293-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280724
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради" ЄДРПОУ: 38636516ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інвентаря (гідроакумулятор горизонтальний)- ID: UA-2026-09-03-007292-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280722
ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футбольний аксесуар:цифра велика на спині- ID: UA-2026-09-03-007296-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280721
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА" ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34262833ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одягАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-03-007286-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280719
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради ЄДРПОУ: 03352455ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення...×-
Розробка проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на вул. Урлівській, 23Б у Дарницькому районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)
- ID: UA-2026-09-03-007283-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280718
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-007279-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280717
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАРЛІВКА НОВАТОР" ЄДРПОУ: 40998509ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -