-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 :44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, дюбель-цвях, дюбель-гачок).- ID: UA-2026-09-04-011595-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300281
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Асвальтобетонна крихта- ID: UA-2026-09-04-011608-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300279
ПОНОРНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412567ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран- ID: UA-2026-09-04-011597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300278
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (йогурт, сметана)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника...×-
«Продукти харчування (йогурт, сметана)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15550000-8 Молочні продукти різні »
- ID: UA-2026-09-04-011601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300276
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтувальний стенд BRIGHT LC810 та балансувальний стенд BRIGHT СВ10GBS- ID: UA-2026-09-04-011593-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300275
Новодністровська міська рада ЄДРПОУ: 05398510ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з надання прав та обов`язків утримувача вагонів та про включення вагонів до систем...×-
Послуга з надання прав та обов`язків утримувача вагонів та про включення вагонів до системи управління технічним обслуговуванням (MMS) суб`єктом, відповідальним за технічне обслуговування (ECM)
- ID: UA-2026-09-04-011596-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300273
Філія "Центр транспортної логістики" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40123465ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна ПФ-115П біла глінцева ТМ DekArt-0.9 кг- ID: UA-2026-09-04-011591-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300272
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-04-011588-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300270
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590725ДК 021:2015: 39820000-6 Органічні поверхнево активні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення інформаційної продукції ( банер 1100х1780мм)- ID: UA-2026-09-04-011598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300269
ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04344156ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом способом у приміщенні КЗ Ч...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом способом у приміщенні КЗ Чернеччинський дошкільний навчальний заклад «Чайка» Чернеччинської сільської ради (цемент)
- ID: UA-2026-09-04-011600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300268
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі , трубопроводи, труби , обсадні труби ,тюбінги та супутні вироби (тр...×-
44160000-9 Магістралі , трубопроводи, труби , обсадні труби ,тюбінги та супутні вироби (труба) - придбання матеріалів для ремонту водомережі
- ID: UA-2026-09-04-011587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300266
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці...×-
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці (електробезпека) (код за ЄЗС ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-04-011590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300265
Комунальне некомерційне підприємство "Ічнянський центр первинної медико - санітарної допомоги" Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 39089416ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютер- ID: UA-2026-09-04-011592-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300264
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з...×-
15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з м'якоттю, банка скляна, 3л)
- ID: UA-2026-09-04-011575-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300259
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі, конектори- ID: UA-2026-09-04-011579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300257
Державний університет "Житомирська політехніка " ЄДРПОУ: 05407870ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняЗавершена -