-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м’ясо куряче(стегно охолоджене)- ID: UA-2026-09-03-013853-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287223
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначе...×-
Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Реконструкція штучної злітно-посадкової смуги аеродрому ХХХХХХ”
- ID: UA-2026-09-03-013822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287221
Військова частина А3641 ЄДРПОУ: 09542151ДК 021:2015: 45222200-1 Проектування військових об’єктівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ламінат PROMO PPC 2-3257 Дуб гетьманський 32 клас 8мм; Підклатка гармошка XPS 3.0 мм 1.18*...×-
Ламінат PROMO PPC 2-3257 Дуб гетьманський 32 клас 8мм; Підклатка гармошка XPS 3.0 мм 1.18*5.46 м(6.44 м2/уп); Плінтус GRUN HOLZ мат ясень дріада; Кут внутрішній GRUN HOLZ мат ясень дріада; Кут зовнішній GRUN HOLZ мат ясень дріада; З’єднання GRUN HOLZ мат ясень дріада; Заглушка ліва GRUN HOLZ мат ясень дріада; Заглушка права GRUN HOLZ мат ясень дріада; З’єднання ТІС Срібло
- ID: UA-2026-09-03-013854-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287220
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парфуми, засоби гігієни та презервативи- ID: UA-2026-09-03-013847-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287218
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32230000-4 – Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм...×-
ДК 021:2015 – 32230000-4 – Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ІР відеокамера – 32232000-8)
- ID: UA-2026-09-03-013845-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287217
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних (Видача ключа УЕП на 2 роки)- ID: UA-2026-09-03-013843-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287215
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга фахівця з дефектології/поведінкового терапевта в складі міждисциплінарної групи...×-
Послуга фахівця з дефектології/поведінкового терапевта в складі міждисциплінарної групи для надання послуги раннього втручання в проєкті з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-03-013841-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287214
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомогиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння соняшника- ID: UA-2026-09-03-013840-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287213
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 03111300-5 Насіння соняшникаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги з доступу до мережі ІНТЕРНЕТ (код ДК 021:2015:72410000-7...×-
Електронні комунікаційні послуги з доступу до мережі ІНТЕРНЕТ (код ДК 021:2015:72410000-7 - Послуги провайдерів)
- ID: UA-2026-09-03-013835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287212
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання" ЄДРПОУ: 39183149ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:42130000-9 арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-013839-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287211
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі для принтера Kyocera- ID: UA-2026-09-03-013838-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287209
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові за адресою: **** (резер...×-
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові за адресою: **** (резервне живлення). Зовнішні мережі водовідведення (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій").
- ID: UA-2026-09-03-013828-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287207
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-03-013832-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287205
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шляховий лист (код ДК 021:2015 –22820000-4 Бланки)- ID: UA-2026-09-03-013834-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287201
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Ноутбук- ID: UA-2026-09-03-013827-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287200
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -