-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісні послуги єдиної цифрової відомчої електронної комунікаційної мережі МВС (ЄЦВЕКМ)- ID: UA-2026-09-04-013393-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302055
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Чернівецькій області" ЄДРПОУ: 08734606ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення гідравлічних випробувань системи опалення- ID: UA-2026-09-04-013394-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302054
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-013390-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302053
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-04-013391-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302052
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко згущене варене с/б 0,500гр, Молоко згущене ж/б 0,370гр- ID: UA-2026-09-04-013392-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302050
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вогнезахисний засіб до об’єкту: “… Коригування”- ID: UA-2026-09-04-010149-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302049
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вогнезахисний засіб до об’єкту: “… Коригування”- ID: UA-2026-09-04-010090-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302047
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка паливної деревини- ID: UA-2026-09-04-013387-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302046
ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вогнезахисний засіб до об’єкту: “… Коригування”- ID: UA-2026-09-04-010030-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302045
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні диски в асортименті за кодом ДК:021:2015: 14810000-2 «Абразивні вироби»- ID: UA-2026-09-04-013386-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302044
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-04-013385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302043
Відділ культури по Салтівському району Департаменту культури Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37460277ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення дерев’яних конструкцій для ярмарку (під час проведення культурно-ми...×-
Послуги з виготовлення дерев’яних конструкцій для ярмарку (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-04-013384-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302042
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-04-013382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302041
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-013383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302040
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-04-013381-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302039
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-