-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупа манна , кисіль- ID: UA-2026-09-04-007018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295746
ВУЗЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22374922ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 32341000-5 Мікрофони- ID: UA-2026-09-04-007007-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295745
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА РЕЛІГІЙ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211069ДК 021:2015: 32341000-5 МікрофониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер "Моє місто"- ID: UA-2026-09-04-007009-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295742
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-007008-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295741
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086967ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-007012-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295739
Відокремлений підрозділ "Рокитнівський фаховий медичний коледж" комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 43192086ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди тренажерної зали (для проведення навчально-тренувальних занять)- ID: UA-2026-09-04-007016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295738
КЗ "Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13547378ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце СВ- ID: UA-2026-09-04-007004-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295735
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із проведення заходу «День першокурсника ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА 2026» в глядацькі...×-
Послуга із проведення заходу «День першокурсника ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА 2026» в глядацькій залі та фойє КЗ «ООМТКЦ»
- ID: UA-2026-09-04-007003-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295732
ДК 021:2015: 92320000-0 Послуги з утримання закладів мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB- ID: UA-2026-09-04-007002-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295731
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (провода та скоби).- ID: UA-2026-09-04-006998-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295730
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кільце стінове бетонне, плита перекриття, люк бетонний код за Єдиним закупівельним словник...×-
Кільце стінове бетонне, плита перекриття, люк бетонний код за Єдиним закупівельним словником 44110000-4 Конструкційні матеріали.
- ID: UA-2026-09-04-007000-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295729
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33710000-0 Презервативи для УЗДГ- ID: UA-2026-09-04-006992-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295728
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДАРНИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 34840585ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультативні послуги з питань інформатизації- ID: UA-2026-09-04-006990-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295726
Комунальне підприємство "Пожежна дружина в с. Поляниця" ЄДРПОУ: 41005162ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (налаштування багатоф.лічильника електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-04-006996-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295724
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЯДЬКОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44023996ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткова угода до Договору ВВ305 на Експлуатаційні послуги, пов’язаних з утриманням будин...×-
Додаткова угода до Договору ВВ305 на Експлуатаційні послуги, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (утримання контейнерів для збирання побутових відходів)
- ID: UA-2026-09-04-006997-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295723
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -