-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-000570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233818
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення- ID: UA-2026-08-31-000568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233816
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-000567-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233815
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Nissan Navara- ID: UA-2026-08-31-000547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233813
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Саморіз 3,5*25- ID: UA-2026-08-31-000564-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233810
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист чорний оцинкований металевий 1,5- ID: UA-2026-08-31-000565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233809
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кефір 2,5%, фасування 200г, стакан пластиковий, ДСТУ 4417- ID: UA-2026-08-31-000563-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233808
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32418147ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлового приміщен...×-
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлового приміщення загальною площею 127,04 кв. м.)
- ID: UA-2026-08-31-000558-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233805
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура Світильники (для БудРем)- ID: UA-2026-08-31-000559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233804
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автомашини- ID: UA-2026-08-31-000555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233803
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор 1,4*0,9- ID: UA-2026-08-31-000557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233802
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383802ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезинфікуючі засоби- ID: UA-2026-08-31-000554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233800
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-000553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233799
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль харчова- ID: UA-2026-08-31-000552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233798
Ліцей № 3 «Авторська школа М.П. Гузика» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 24537265ДК 021:2015: 15872400-5 СільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з окінцювання жил кабеля з перерізом до 120 кв. мм шляхом напресування наконечникі...×-
Послуги з окінцювання жил кабеля з перерізом до 120 кв. мм шляхом напресування наконечників
- ID: UA-2026-08-31-000551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233797
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -