-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветк...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (туалетний папір)
- ID: UA-2026-09-02-004682-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263480
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійний концентрований засіб для ручного миття посуду, Рідке мило для щоденного гігієн...×-
Професійний концентрований засіб для ручного миття посуду, Рідке мило для щоденного гігієнічного очищення шкіри рук т а тіла, Засіб миючий порошкоподібний для різних видів поверхонь, Професійний засіб для видалення застарілого жиру та нагару на поверхнях,Засіб для очищення поверхонь та нейтралізації неприємних запахів, Професійний антимікробний засіб для миття холодильників та морозильних камер, Універсальний мийний засіб для кухні, Професійний концентрований засіб для миття всіх видів поверхонь, Професійний засіб для чищення санітарно-технічного обладнання з антибактеріальним ефектом
- ID: UA-2026-09-02-004679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263479
КИВАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234847ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з влаштування основи під флагштоки- ID: UA-2026-09-02-004680-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263478
Військова частина 1489 ЄДРПОУ: 14321624ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані- ID: UA-2026-09-02-004677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263477
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікрофони та гучномовці- ID: UA-2026-09-02-004678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263476
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
соки фруктові- ID: UA-2026-09-02-004669-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263474
опорний заклад "Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Ромоданівської селищної ради Миргородського району Полтавської області" ЄДРПОУ: 23547296ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-004664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263473
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" ЄДРПОУ: 02001297ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів -80 кг- ID: UA-2026-09-02-004657-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263472
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці кольчужні- ID: UA-2026-09-02-004666-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263471
Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)" ЄДРПОУ: 08575616ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маска захисна- ID: UA-2026-09-02-004658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263470
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита електрична 4-х конфоркова з жарочною шафою ПЕД-4Б, 400 В, 15,6 кВт- ID: UA-2026-09-02-004667-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263469
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно,крупа рисова,крупа ячна,крупа пшенична- ID: UA-2026-09-02-004525-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263468
Водянський ліцей Верхньодніпровської міської ради ЄДРПОУ: 26372638ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення- ID: UA-2026-09-02-004640-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263464
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БАРИШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994379ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського району Полтавської об...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-004660-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263463
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оператор котельні(повтор) -2 чол; правила безпечної експлуатації електроустановок споживач...×-
Оператор котельні(повтор) -2 чол; правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів - 2 чол. Код за CPV 2008 ДК 021-2015 ЄЗС-80510000-2 "Послуги з професійної підготовки спеціалістів результатом якого є отримання посвідчення установленого зразка про набуття відповідних професійних навиків"
- ID: UA-2026-09-02-004659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263462
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Дивосвіт» Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40640144ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -