-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські вироби- ID: UA-2026-09-03-011455-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284830
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 22800000-8 Паперові чи картонні реєстраційні журнали, бухгалтерські книги, швидкозшивачі, бланки та інші паперові канцелярські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран (змішувач); Шланг- ID: UA-2026-09-03-011442-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284826
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка з металопрофіля 2300 мм*900 мм- ID: UA-2026-09-03-011435-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284825
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія- ID: UA-2026-09-03-011444-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284823
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25725715ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок-ТЕН 4,5 кВт L285мм 2,0" нерж визначена за кодом ДК 021:2015( CPV): 31680000-6 -...×-
Блок-ТЕН 4,5 кВт L285мм 2,0" нерж визначена за кодом ДК 021:2015( CPV): 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
- ID: UA-2026-09-03-011445-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284821
КП виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства ЄДРПОУ: 03352716ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту та технічного обслуговування комп'ютерного обладнання і офісної тех...- ID: UA-2026-09-03-011426-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284819
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26439905ДК 021:2015: 50000000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали для закладів освіти- ID: UA-2026-09-03-011452-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284818
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905899ДК 021:2015: 22213000-6 ЖурналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільн...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
- ID: UA-2026-09-03-011425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284815
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення...×-
Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)
- ID: UA-2026-09-03-011433-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284814
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
муфта зчеплення- ID: UA-2026-09-03-011429-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284813
Відділ освіти, молоді та спорту Роздорської селищної ради ЄДРПОУ: 41490501ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки н...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки на території Букачівської селищної ради площею 79,4001 га кадастровий номер: 2624486600:02:003:0096
- ID: UA-2026-09-03-011424-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284809
БУКАЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04354781ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна батарея збільшеної потужності 10000 mAh для серії DJI Matrice 4Т, 4E згідно...×-
Акумуляторна батарея збільшеної потужності 10000 mAh для серії DJI Matrice 4Т, 4E згідно коду ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори»
- ID: UA-2026-09-03-011420-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284808
УПРАВЛІННЯ 2 КОРПУСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ "ХАРТІЯ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4125) ЄДРПОУ: 14322977ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (Олива) код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-011422-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284807
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41852055ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-03-011423-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284806
Фінансовий відділ виконавчого комітету Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 43934961ДК 021:2015: 33761000-2 Туалетний папірАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони ТМ "Віліс"3кг- ID: UA-2026-09-03-011421-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284803
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -