-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги...×-
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва) з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
- ID: UA-2026-09-04-000175-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288984
Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета ЄДРПОУ: 22059130ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2026-09-04-000174-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288983
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт системи блискавко...×-
Виготовлення проектної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, що знаходиться за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 139, Хмельницький, Хмельницька область»
- ID: UA-2026-09-04-000173-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288982
КЗ Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія ЄДРПОУ: 02138872ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штатив для тест-пробірки на 90 місць (автоклавований)- ID: UA-2026-09-04-000168-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288981
Комунальне некомерційне підприємство "Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Зборівської міської ради ЄДРПОУ: 39153580ДК 021:2015: 38436160-9 Штативи для пробірок для шейкерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-000159-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288979
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Аксесуари до робочого одягу» (Рукавиці резинові).- ID: UA-2026-09-04-000172-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288977
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 код 15110000-2 М'ясо (Кури заморожені)- ID: UA-2026-09-04-000169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288976
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласний медичний центр паліативної допомоги" ЄДРПОУ: 22591616ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована соняшникова. ДК 021:2015 – 15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-09-04-000166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288975
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551665ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експертної оцінки нежитлового приміщення №7, що знаходиться за адресою: Полтавсь...×-
Послуги з експертної оцінки нежитлового приміщення №7, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Миргородський район, селище Велика Багачка, вул. Каштанова, №1
- ID: UA-2026-09-04-000167-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288974
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Metoprolol, Dopamine)- ID: UA-2026-09-04-000164-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288972
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38503012ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 01:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кліпса (затискач, клема): вид: мікро, матеріал: титан (титановий сплав), розмір щелепи: 3....×-
Кліпса (затискач, клема): вид: мікро, матеріал: титан (титановий сплав), розмір щелепи: 3.1 мм, довжина інструменту: 3.1 мм; Кліпса (затискач, клема): вид: мікро, матеріал: титан (титановий сплав), розмір щелепи: 4.9 мм, довжина інструменту: 4.9 мм
- ID: UA-2026-09-04-000162-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288970
Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484161ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини- ID: UA-2026-09-04-000160-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288968
КП "СИНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 44022306ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг- ID: UA-2026-09-04-000158-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288967
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДЕРЖАВНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК М. ОСТРОГА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02223974ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матраци ватні 70х200х15, 80х200х15- ID: UA-2026-09-04-000157-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288966
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ САНАТОРІЙ "СОСНОВИЙ БІР" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077865ДК 021:2015: 39143112-4 МатрациЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка вентиляційного та димового каналу від газового котла- ID: UA-2026-09-04-000156-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288965
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -