-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Гель для УЗД та ЕКГ; Гель для УЗД та...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Гель для УЗД та ЕКГ; Гель для УЗД та ЕКГ; Електроди для ЕКГ; Тести швидкі для визначення вагітності та овуляції; Тести швидкі на наркотичні речовини
- ID: UA-2026-08-31-012790-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246022
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги збирання та вивезення побутових відходів- ID: UA-2026-08-31-012799-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246021
Чудейська сільська рада ЄДРПОУ: 04416683ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту верстату для відцентрованої заливки МОП- ID: UA-2026-08-31-012796-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246019
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 17:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування- ID: UA-2026-08-31-012792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246018
КП "Київтранспарксервіс" ЄДРПОУ: 35210739ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012795-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246017
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл...×-
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-31-012789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246016
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб- ID: UA-2026-08-31-012787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246015
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейте...×-
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги
- ID: UA-2026-08-31-012784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246012
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-012780-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246011
КВАСИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22560917ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012786-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246010
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) "Будівництво споруди для...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) "Будівництво споруди для захисту головних трансформаторів та водоводів Дніпровської ГЕС-1 філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-012782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246009
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
томатна паста, сухофрукти, родзинки, кукурузка, зелений горошок- ID: UA-2026-08-31-012783-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246008
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк
- ID: UA-2026-08-31-012779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246007
Відокремлений підрозділ «Науково-практичний медичний центр професійного здоров`я Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика» ЄДРПОУ: 45524591ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-012778-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246006
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адресні покажчики з підсвіткою - 44423460-3- ID: UA-2026-08-31-012776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246005
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -