-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зажими для троса, трос- ID: UA-2026-09-02-013906-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272631
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект для роботи асистента, журнал спостережень, журнал ГПД, особова справа- ID: UA-2026-09-02-013905-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272630
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21733971ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-013902-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272629
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 23841877ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка п/е технічна- ID: UA-2026-09-02-013903-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272628
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-02-013899-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272626
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-02-013900-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272625
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% жиру 400 гр. Йогурт 1,5% 125 гр- ID: UA-2026-09-02-013895-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272622
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 22389719ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран ппр 20- ID: UA-2026-09-02-013898-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272621
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, ящик, 5000г, ТМ "Білоцерківське" згідно коду ДК...×-
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, ящик, 5000г, ТМ "Білоцерківське" згідно коду ДК 021:2015 15540000-5 - Сирні продукти
- ID: UA-2026-09-02-013891-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272619
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта- ID: UA-2026-09-02-013890-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272618
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт сховища № 37 (12Е) за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 150- ID: UA-2026-09-02-013892-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272617
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39290000-1 Фурнітура різна (3 найменування)- ID: UA-2026-09-02-013893-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272616
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 02001185ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-02-013881-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272615
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для миття та чищення- ID: UA-2026-09-02-013889-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272614
Департамент фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02311419ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання електричних побутових приладів (Замок, Ручка на планці, Завіс, Засув)
- ID: UA-2026-09-02-013882-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272613
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -