-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Павербанк Hосо premium 22.5 W- ID: UA-2026-08-31-005747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239038
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради ЄДРПОУ: 20908003ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання- ID: UA-2026-08-31-005731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239035
Чорноморська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728418ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги у сфері охорони здоров'я різні- ID: UA-2026-08-31-005738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239033
КУ Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 43958830ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні тактильні таблички- ID: UA-2026-08-31-005739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239032
Головне управління ДПС у Волинській області ЄДРПОУ: 44106679ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 - Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-005743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239030
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31440000-2 Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-005719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239029
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірю...×-
Послуги з вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірювання опору ізоляції мереж освітлення та електрообладнання; 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-005737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239028
Юріївський центр обслуговування закладів освіти Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 39708345ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 2 тактне- ID: UA-2026-08-31-005733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239025
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-08-31-005732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239024
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбука Asus, поточний ремонт струменевого принтера Epson, поточний ремон...×-
Поточний ремонт ноутбука Asus, поточний ремонт струменевого принтера Epson, поточний ремонт системного блоку
- ID: UA-2026-08-31-005726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239023
Летичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04404548ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муйфти та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-005742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239021
Комунальне підприємство "Миронівкаводоканал" ЄДРПОУ: 03346644ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брошура, афіша- ID: UA-2026-08-31-005722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239016
ДК 021:2015: 22150000-6 БрошуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло автомобільне ( код за ДК 021:2015: 14820000-5 Скло )- ID: UA-2026-08-31-005721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239015
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник газу- ID: UA-2026-08-31-005720-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239014
Косоньська сільська рада ЄДРПОУ: 04348993ДК 021:2015: 38421000-2 Прилади для вимірювання витрати рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве сховище NAS QNap TS-433-4G- ID: UA-2026-08-31-005709-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239009
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -