-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао (100 г)- ID: UA-2026-09-02-009975-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268732
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (50112000-3)
- ID: UA-2026-09-02-009954-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268730
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-02-009980-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268729
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (амортизатори)
- ID: UA-2026-09-02-009976-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268728
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа- ID: UA-2026-09-02-009969-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268727
КЗ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради ЄДРПОУ: 20407838ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабель ВВГнг 4х150 мм2- ID: UA-2026-09-02-009958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268726
ДК 021:2015: 31321300-5 Кабелі високої напругиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини до бензокоси- ID: UA-2026-09-02-009955-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268723
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ" ЄДРПОУ: 36242300ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарея до блоку безперебійного живлення (12V 9Ah)- ID: UA-2026-09-02-009951-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268721
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
марка стандартна U- ID: UA-2026-09-02-009949-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268720
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ЄДРПОУ: 14151820ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці чорні робочі- ID: UA-2026-09-02-009947-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268718
Управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 05396534ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба св.мор.- ID: UA-2026-09-02-009943-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268717
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нитки для шиття.- ID: UA-2026-09-02-009939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268713
Петриківський обласний геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03562589ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-09-02-009937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268709
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення досліджень шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища з метою а...×-
Проведення досліджень шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць
- ID: UA-2026-09-02-009942-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268708
КНП "Валківська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 02002859ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB-3 Кроно 2500*1250 6мм- ID: UA-2026-09-02-009915-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268706
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 45383449ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -