-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція для чищення. Закупівля проводиться відповідно до Постанови КМУ №1178 з урахуванн...×-
продукція для чищення. Закупівля проводиться відповідно до Постанови КМУ №1178 з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану.
- ID: UA-2026-09-03-010154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283544
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ГУЦУЛЬСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ "ГУЦУЛІЯ" ЄДРПОУ: 36732731ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-010150-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283540
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маршрутизатор ТР-Link EC220-G5, згідно коду ДК 021:2015 32420000-3 - Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-03-010179-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283539
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб чист. Пропер 500мл, засіб для миття підлоги універсальний Пуся, 5л, засіб від накипу...×-
Засіб чист. Пропер 500мл, засіб для миття підлоги універсальний Пуся, 5л, засіб від накипу Swell
- ID: UA-2026-09-03-010144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283538
ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372644ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштові послуги- ID: UA-2026-09-03-010157-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283537
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Caravelle- ID: UA-2026-09-03-010146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283536
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця столові- ID: UA-2026-09-03-010140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283535
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" БОГОРОДЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993351ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-010145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283534
КЗ Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді ЄДРПОУ: 22766553ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові, вул. *** (резервне жив...×-
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові, вул. *** (резервне живлення). Газопостачання (код ДК 021:2015-45220000-5 ( Інженерні та будівельні роботи)).
- ID: UA-2026-09-03-010138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283533
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний ГАЗ, фільтр повітряний Форд, фільтр оливи ГАЗ, фільтр паливної очистки Г...×-
Фільтр повітряний ГАЗ, фільтр повітряний Форд, фільтр оливи ГАЗ, фільтр паливної очистки ГАЗ 406 двиг.
- ID: UA-2026-09-03-010131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283526
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01992376ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-крупяної промисловості- ID: UA-2026-09-03-010124-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283525
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІЙТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІЙТІВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224100ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція- ID: UA-2026-09-03-010127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283522
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик 32х3, труба профільна 30х30- ID: UA-2026-09-03-010135-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283521
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-03-010125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283520
Коломийський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188671ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2026-09-03-010134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283518
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -