-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та чистячі засоби (ДК 021:2015 3983000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2026-09-04-010519-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299202
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товари для дому та господарства- ID: UA-2026-09-04-010517-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299201
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по об'єкту: «Реконструкція котельні з встановленням газопоршневої когенераційн...×-
Роботи по об'єкту: «Реконструкція котельні з встановленням газопоршневої когенераційної установки за адресою: *** м. Запоріжжя» згідно з ДК 021:2015 код 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станцій
- ID: UA-2026-09-04-010523-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299200
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 35л/100шт та 120л/20шт- ID: UA-2026-09-04-010516-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299198
Музей гетьманства ЄДРПОУ: 21570434ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло віконне 4 мм- ID: UA-2026-09-04-010510-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299196
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту зовнішньої мережі водопостачання по вул....×-
Поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту зовнішньої мережі водопостачання по вул. Запорозьких козаків на розі з вул. Ізмаїльська у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-010494-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299192
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, 1 кг- ID: UA-2026-09-04-010490-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299190
Державна установа "Казанківська виправна колонія (№93)" ЄДРПОУ: 08564044ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 15:07)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцінка майна з рецензуванням звіту на: підвальні нежитлові приміщення VI, VII, XVIII, XIX,...×-
Оцінка майна з рецензуванням звіту на: підвальні нежитлові приміщення VI, VII, XVIII, XIX, XX (загальною площею 146,2 кв.м) по вул. Красівського,28 в м.Стрий Стрийського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-010485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299189
Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 30389429ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик заднього ходу, задній лівий ліхтар- ID: UA-2026-09-04-010502-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299186
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазерні принтери- ID: UA-2026-09-04-010497-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299185
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38423901ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція (24951310-1 – Протиожеледні реагенти)- ID: UA-2026-09-04-010504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299181
Національний університет оборони України ЄДРПОУ: 07834530ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-09-04-010491-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299174
Будищенський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189825ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи баз даних (подовження ліцензійної програми M.E.Doc )- ID: UA-2026-09-04-010500-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299173
Солом’янський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 26064368ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-010486-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299172
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42096899ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні ве...×-
Автоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
- ID: UA-2026-09-04-010487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299171
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ЄДРПОУ: 41760289ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-