-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий для поливу ½ АРКО- ID: UA-2026-09-04-007304-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296027
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба PPR\FIBER-MV\PPR 25мм. R, труба PPR\FIBER-MV\PPR 20мм. R, трійник редукційний 25*20*...×-
Труба PPR\FIBER-MV\PPR 25мм. R, труба PPR\FIBER-MV\PPR 20мм. R, трійник редукційний 25*20*25 R, трійник однозначний Ø20, кутник 90*25 R, кутник 90*20 R, муфта з’єднувальна Ø25 R, муфта з’єднувальна Ø20 R, перехідник-редукція 25*20, редукція 1/2 * ¾
- ID: UA-2026-09-04-007292-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296022
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ БІЛОПІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 33429825ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-007295-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296020
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай фруктовий- ID: UA-2026-09-04-007291-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296018
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ- ID: UA-2026-09-04-007283-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296014
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина для систем SCR- ID: UA-2026-09-04-007300-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296013
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предмети, призначені для відзначення, нагородження (термос з двома чашками)- ID: UA-2026-09-04-007278-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296010
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари - папір- ID: UA-2026-09-04-007281-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296009
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37085410ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для нагородження (подарункові набори)- ID: UA-2026-09-04-007285-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296008
Верхньодніпровський ВП ДОРВ ОВУ ВМТГ ЄДРПОУ: 21945454ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крило L, R двері водійські- ID: UA-2026-09-04-007290-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296006
Комунальне підприємство "Підгороднянське" Підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 44603588ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За каталоги (брошури)- ID: UA-2026-09-04-007284-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296005
ДК 021:2015: 22400000-4 Марки, чекові бланки, банкноти, сертифікати акцій, рекламні матеріали, каталоги та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке- ID: UA-2026-09-04-007279-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296004
Комунальна організація "Місцева пожежна охорона Новомар'ївської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області" ЄДРПОУ: 45248947ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
папір для друку, формату А4, 80 г/м2, клас В- ID: UA-2026-09-04-007277-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296003
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 34824364ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружини підвіски, подушка амортизатора (переднього) L, подушка амортизатора (заднього) R,...×-
Пружини підвіски, подушка амортизатора (переднього) L, подушка амортизатора (заднього) R, автолампа
- ID: UA-2026-09-04-007270-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296001
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чергування одного автомобіля швидкої медичної допомоги з бригадою для надання не...×-
Послуги з чергування одного автомобіля швидкої медичної допомоги з бригадою для надання невідкладної медичної допомоги та медичного обслуговування під час проведення спортивного заходу.
- ID: UA-2026-09-04-007272-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296000
Відділ культури,молоді та спорту Жовківської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43958584ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -