-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюлевий виріб, ламбрикен, задник, штори- ID: UA-2026-09-04-010600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299287
Відділ Культури Перегінської селищної ради ЄДРПОУ: 43966270ДК 021:2015: 39515000-5 Штори, портьєри, кухонні штори та тканинні жалюзіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 43830000-0 - Електричні інструменти- ID: UA-2026-09-04-010613-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299286
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластикові кришки та пляшки- ID: UA-2026-09-04-010587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299283
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги (знесення сухостійних, аварійних дерев за адресою: вул. Симиренка...×-
Лісозаготівельні послуги (знесення сухостійних, аварійних дерев за адресою: вул. Симиренка, Крамського, Єфремова)
- ID: UA-2026-09-04-010606-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299279
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір з трьох прапорів (Державні кошти)- ID: UA-2026-09-04-010611-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299278
Державний податковий університет ЄДРПОУ: 44550814ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Частини каналізаційних систем- ID: UA-2026-09-04-010598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299276
військова частина А3444 ЄДРПОУ: 26614573ДК 021:2015: 44423700-8 Елементи оглядових колодязівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 2-х тактне (ДК 021:2015 - 09210000-4 Мастильні засоби)- ID: UA-2026-09-04-010609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299275
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи (код за ДК 021-2015 (CPV) 15870000-7 - Заправки та приправи)- ID: UA-2026-09-04-010597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299274
БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25513172ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайка М8- ID: UA-2026-09-04-010590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299273
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні тканеві з поворотним механізмом на карнизі- ID: UA-2026-09-04-010593-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299272
МАТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26323516ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа перлова- ID: UA-2026-09-04-010585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299270
Комунальна установа "Лановецький територіальний центр надання соціальних послуг" Кременецького району Тернопільської області ЄДРПОУ: 21166035ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-010580-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299267
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42515118ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту віконних блоків- ID: UA-2026-09-04-010564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299266
Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02315802ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлювального ремонту легкового автомобіля спеціального Nissan QASHQAI д.н. А...×-
Послуги з відновлювального ремонту легкового автомобіля спеціального Nissan QASHQAI д.н. АВ 007 Е (ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-010570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299265
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38635397ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встан...×-
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встановлення кондиціонера)
- ID: UA-2026-09-04-010581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299264
Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 24378016ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -