-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка картриджа)- ID: UA-2026-09-03-008149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281559
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43432185ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Сергія Тимошенка, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-008148-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281558
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яловичина, свинина тушковані- ID: UA-2026-09-03-008147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281557
Київський пансіонат ветеранів праці ЄДРПОУ: 03188783ДК 021:2015: 15897200-4 КонсервиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари ( Іменні таблички "Алеї надії" )- ID: UA-2026-09-03-008145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281556
НАРАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04395047ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-03-008139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281554
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 40*20 мм 2,0 мм, 6 м- ID: UA-2026-09-03-008156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281553
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл,...×-
Лікарські засоби, МНН: Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Дротаверин таблетки 40 мг, Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Фолієва кислота таблетки по 5 мг, Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 10 мл, Індапамід, таблетки, по 2,5 мг, Метопролол таблетки по 50 мг, Бісопролол таблетки по 10 мг, Карведилол таблетки по 25 мг, Аторвастатин, таблетки, по 10 мг, Гідрокортизон бутират, крем, 1 мг/г, по 30 г, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, Флуконазол, таблетки/капсули, по 200 мг, Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл, Ацикловір порошок для розчину для ін'єкцій по 250 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Рисперидон, таблетки, по 2 мг, Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 30 мл, Есциталопрам, таблетки, по 10 мг, Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл, Офлоксацин мазь очна 3мг/г в тубі 3 г, Ацетазоламід, таблетки, по 250 мг, Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл, Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг, Вальпроєва кислота, таблетки, по 500 мг
- ID: UA-2026-09-03-008141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281552
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер- ID: UA-2026-09-03-008143-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281551
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дератизація та дезінсекція- ID: UA-2026-09-03-008132-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281549
Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Жерденівка Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26229473ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-03-008130-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281547
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "БЕРІЗКА" ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26243119ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертні послуги- ID: UA-2026-09-03-008126-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281546
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 42135273ДК 021:2015: 71319000-7 Експертні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( паробар’єр, гідробар’єр,...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( паробар’єр, гідробар’єр, мінвата «100», мінвата «50), за ДК 021:2015: 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-03-008140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281545
Батуринська міська рада ЄДРПОУ: 04412354ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-008133-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281544
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІКА "СІМЕЙНИЙ ЛІКАР" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006722ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скраплений газ- ID: UA-2026-09-03-008138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281541
КП КНП "Білогірський центр первинної медико-санітарної допомоги" Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 38297440ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції- ID: UA-2026-09-03-008137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281540
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -