-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пов'язана з експлуатаційним утриманням прибудинкових територій, а саме обкошу...×-
Послуга пов'язана з експлуатаційним утриманням прибудинкових територій, а саме обкошування прилеглої території Берегометського ЗДО « Світанок» Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області
- ID: UA-2026-09-03-014529-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287870
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (код ДК 021:20...×-
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (код ДК 021:2015 – 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-014526-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287869
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, горох, сочевиця- ID: UA-2026-09-03-014524-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287867
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакет для сміття 160 л) – Код: 19640000-4 - Полі...×-
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакет для сміття 160 л) – Код: 19640000-4 - Поліетиленові мішки та пакети для сміття за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-09-03-014522-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287865
Дочірнє підприємство "Парк-Високий Замок" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" ЄДРПОУ: 31804324ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень"- ID: UA-2026-09-03-014523-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287864
Середня загальноосвітня школа №41 м. Львова ЄДРПОУ: 23888583ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички діелектричні шовні та безшовні- ID: UA-2026-09-03-014520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287863
ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мішеневі установки радіокеровані та обладнання до них- ID: UA-2026-09-03-014514-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287862
Військова частина А4118 ЄДРПОУ: 26632364ДК 021:2015: 35210000-9 Тренувальні мішеніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перець чорний мелений- ID: UA-2026-09-03-014521-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287861
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виключатель вологозахисний- ID: UA-2026-09-03-014517-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287860
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкц...×-
Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція вхідної групи та приміщень лікувального корпусу НВМКЦ ГВКГ з улаштуванням інклюзивного простору санітарних приміщень (будівля __/__) Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" м. Київ, військове містечко №__. Коригування», у тому числі проходження експертизи кошторисної частини проєктно-кошторисної документації, з отриманням позитивного експертного звіту
- ID: UA-2026-09-03-014519-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287858
Південне управління замовника робіт ЄДРПОУ: 26637930ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Укладення полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників н...×-
Укладення полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (6 автомобілів)
- ID: UA-2026-09-03-014516-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287856
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40586166ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка для тримера, диск для косарки- ID: UA-2026-09-03-014513-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287855
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа акумуляторна 12W- ID: UA-2026-09-03-014515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287854
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-014512-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287853
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-014511-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287852
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -