-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18140000-2 — Аксесуари до робочого одягу (рукавиці)- ID: UA-2026-09-03-005626-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279079
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела безперебійного живлення (гібридний інвертор, акумуляторна ба...×-
Послуги з підключення джерела безперебійного живлення (гібридний інвертор, акумуляторна батарея)
- ID: UA-2026-09-03-005651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279078
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2026-09-03-005639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279077
Гуманітарний ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244797ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба та супутні товари- ID: UA-2026-09-03-005641-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279076
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ЦЕНТР" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32631821ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер, постер- ID: UA-2026-09-03-005635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279074
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484474ДК 021:2015: 22140000-3 ПроспектиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки- ID: UA-2026-09-03-005632-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279072
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблоки- ID: UA-2026-09-03-005629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279070
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-03-005631-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279067
Ленковецька сільська рада ЄДРПОУ: 21315096ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана; Йогурт питний- ID: UA-2026-09-03-005625-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279065
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44111200-3 Цемент- ID: UA-2026-09-03-005623-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279064
ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-005611-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279062
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло селянське, солодковершкове, 73 %- ID: UA-2026-09-03-005622-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279061
Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 26244917ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки ,діагностики та поточного ремонту вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-005624-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279060
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: ЗиЛ...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: ЗиЛ-4331 (022427), Mitsubishi L200 (MMBCNK740XD017256), Citroen Jumpy (VF7XTAHZ8BZ072872), Ford Transit (WF0SXXBDFSAR82643), Renault Duster (VF1HJD40665865468), Mitsubishi L200 (VCJJKL10LH005578) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-09-03-005617-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279059
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні та рулонні штори (код ДК 021:2015:39510000-0 Вироби домашнього текстил...×-
Жалюзі вертикальні та рулонні штори (код ДК 021:2015:39510000-0 Вироби домашнього текстилю )
- ID: UA-2026-09-03-005609-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279058
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03500068ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -