-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відкачка води з водяних колодязів, переміщення мулу назовні, відкачка води з секційного ві...×-
Відкачка води з водяних колодязів, переміщення мулу назовні, відкачка води з секційного відстойника-колектора, Підйом та переміщення піску та мулу назовні для відстою механічним ТЗ
- ID: UA-2026-09-04-003967-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292732
КП ЛОР "Підприємство автотранспортного обслуговування" ЄДРПОУ: 04013927ДК 021:2015: 90410000-4 Послуги з відкачування стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення досліджень шкідливих факторів виробничого середовища на чотирьох робочих місцях- ID: UA-2026-09-04-003977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292731
Батуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Григорія Орлика Батуринської міської ради Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26407437ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-04-003976-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292729
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідницькі послуги- ID: UA-2026-09-04-003969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292727
Національний університет "Одеська політехніка" ЄДРПОУ: 43861328ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання (код ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води)- ID: UA-2026-09-04-003985-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292725
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39830000-9 Продукція для чищення (рідина для миття посуду,миючі засоби...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 39830000-9 Продукція для чищення (рідина для миття посуду,миючі засоби)
- ID: UA-2026-09-04-003984-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292724
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА " ПОЖЕЖНО - РЯТУВАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 45283300ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Кружка скл.0,25л. Димна, Туалетний комплект "Йорш", Віник, Друшляк-миска нерж. Сито нерж., Піднос пластиковий)
- ID: UA-2026-09-04-003978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292723
Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с. Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 44761861ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
РУЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ- ID: UA-2026-09-04-003981-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292722
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охолоджуюча рідина- ID: UA-2026-09-04-003974-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292721
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-003964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292719
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран ПП 20;Кран американка 3/4 PN 40 Профі;Муфта ПП 25х20;Американка ПП 20х1/2 зовн;Трійни...×-
Кран ПП 20;Кран американка 3/4 PN 40 Профі;Муфта ПП 25х20;Американка ПП 20х1/2 зовн;Трійник ПП25;Американка ПП 25х3/4 зовн.
- ID: UA-2026-09-04-003963-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292717
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-003971-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292716
КЗ ЛОР "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Надія" ЄДРПОУ: 42073998ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного нагляду за об'єктом будівництва: "Капітальний ремонт свердл...×-
Послуги з технічного нагляду за об'єктом будівництва: "Капітальний ремонт свердловини №38/08/2011 для водозабезпечення потреб жителів с. Жоржівка Миргородського району Полтавської області "
- ID: UA-2026-09-04-003962-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292715
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книжковий сканер (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-003943-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292714
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38635397ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-04-003915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292713
Війкова частина А4698 ЄДРПОУ: 26637396ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 12:00)
-