-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уайт-спірит- ID: UA-2026-09-04-004782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293543
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-09-04-004775-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293540
Коршівський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 20539445ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонту господарсь...×-
Будівельні матеріали, матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонту господарським способом (вапно негашене)
- ID: UA-2026-09-04-004761-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293539
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЛЮБАРСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188406ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними устан...×-
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення)
- ID: UA-2026-09-04-004784-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293538
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 35520000-5 Частини військових суденПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспорту Замовника за кодом...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспорту Замовника за кодом «ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-09-04-004769-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293537
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-004780-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293536
ТУЛЬЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21723352ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-004768-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293535
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
К 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (LED світильник LEBRON L-LPO-1...×-
К 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (LED світильник LEBRON L-LPO-1862, 18W, 6200K, 600мм, 230V, LED св-к LEBRON L-LPO, 18W, 600мм, 6200K, 1350Lm)
- ID: UA-2026-09-04-004762-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293534
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ БУДИНКУ РАД" ЄДРПОУ: 31818541ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки до опалювального сезону за ДК 021: 2015:50410000-2 Послуги з ремонту...×-
Послуги з підготовки до опалювального сезону за ДК 021: 2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-04-004772-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293533
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метизи (набір), стяжки (за кодом ДК 44530000-4 Кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-04-004776-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293531
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054741ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозатор для антисептику ліктьовий пластиковий- ID: UA-2026-09-04-004766-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293529
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 45460659ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплоносій для системи опалення- ID: UA-2026-09-04-004765-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293527
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування витрат на поховання загиблих захисників України.- ID: UA-2026-09-04-004791-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293526
Відділ СЗ та ОЗ Біляївської МР ЄДРПОУ: 45041780ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-004756-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293524
Військова частина А1376 ЄДРПОУ: 26614840ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-004760-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293523
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -