-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безконтактний термометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету &qu...×-
Безконтактний термометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-013688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287061
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Земляні роботи- ID: UA-2026-09-03-013683-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287060
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 45112000-5 Землерийні та інші земляні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах (Надання послуг робочою силою із...×-
ДК 021: 2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах (Надання послуг робочою силою із числа засуджених з обмеженням волі ДУ"Південноукраїнська виправна колонія (№83)")
- ID: UA-2026-09-03-013684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287058
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум) з видачею посвідчення вста...×-
Навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум) з видачею посвідчення встановленого зразка
- ID: UA-2026-09-03-013685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287056
НОСІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3 НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33329933ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований – 32422000-7)- ID: UA-2026-09-03-013682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287054
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-03-013681-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287053
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний інверторний генератор- ID: UA-2026-09-03-013653-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287051
Військова частина А0989 ЄДРПОУ: 26615223ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 16:39)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблетки "Печаївські" зі смаком лісових ягід №20 по 0,1г- ID: UA-2026-09-03-013671-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287049
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари (концентрат High Way(жовтий) 3.78л)- ID: UA-2026-09-03-013668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287048
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЄДРПОУ: 35323247ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пісок кварцовий кольоровий- ID: UA-2026-09-03-013672-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287047
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів (Придбання спортивно...×-
ДК 021-2015 (CPV) 37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів (Придбання спортивного інвентарю для використання в навчально-тренувальному процесі КДЮСШ)
- ID: UA-2026-09-03-013674-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287041
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продувкція борошномельно-круп"яної промисловості- ID: UA-2026-09-03-013679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287037
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44397136ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж, постфільтр, мінералізатор, мембрана, змінна лампа для зворотноосмотичної системи- ID: UA-2026-09-03-013664-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287035
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15130000-8 М’ясопродукти (Консерва м'ясна: свинина тушкована)- ID: UA-2026-09-03-013661-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287034
Київський міський центр соціально-психологічної допомоги ЄДРПОУ: 34770073ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery (CP.EN.00000559.02)- ID: UA-2026-09-03-013646-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287031
Військова частина А0998 ЄДРПОУ: 07652444ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 10:00)
-