-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-03-001939-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275405
Комунальна установа "Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери" Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44098637ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту комп'ютера Intell (заміна блоку живлення та ОЗП); послуги...×-
Послуги з поточного ремонту комп'ютера Intell (заміна блоку живлення та ОЗП); послуги по налагодження програмного забезпечення та оновлення операційної системи; поточний ремонт ДБЖ (заміна акумуляторів, ремонт корпусу); поточний ремонт системного блоку (заміна системи охолодження); послуги з поточного обслуговування комп'ютера Intell-2 (ремонт системи живлення і охолодження, додавання SSD, ОЗП); поточний ремонт ПК із заміною системи охолодження
- ID: UA-2026-09-03-001948-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275403
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
елементи електричних схем -31220000-4 елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-03-001914-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275398
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампочка елект.- ID: UA-2026-09-03-001943-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275396
Плужненський Професійний Аграрний Ліцей ЄДРПОУ: 02548452ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило господарське тверде,1 групи (72%)- ID: UA-2026-09-03-001947-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275395
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Передача продукції необхідної для здійснення державної реєстрації автотранспортних засобів...×-
Передача продукції необхідної для здійснення державної реєстрації автотранспортних засобів, перереєстрації автотранспортних засобів, перереєстрації автотранспортних засобів та інших послуг передбачених Постановою КМУ № 1098 від 26.10.2011 року (зі змінами) та Постановою КМУ № 795 від 04.06.2007 року (зі змінами)
- ID: UA-2026-09-03-001946-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275393
Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04061932ДК 021:2015: 75120000-3 Адміністративні послуги державних установАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному нагляду на об'єкті: "Заміна газового котла в квартирі №9 п...×-
Послуги по технічному нагляду на об'єкті: "Заміна газового котла в квартирі №9 по вул. Українській, 33 в с.Сенча Миргородського (Лохвицького) району Полтавської області"
- ID: UA-2026-09-03-001910-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275392
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко сухе- ID: UA-2026-09-03-001918-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275388
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 8" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03293913ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір 80 г/м2- ID: UA-2026-09-03-001916-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275387
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №5 (ЯСЛА-САДОК) "ВИШЕНЬКА" М.ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244892ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навантаження, перевезення та розвантаження лісопродукції- ID: UA-2026-09-03-001927-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275386
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки медичні- ID: UA-2026-09-03-001941-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275385
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26191575ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінці затяжні 7,6х350 мм біла, скотч армований універсальний 50 ммх25м- ID: UA-2026-09-03-001925-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275383
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981587ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою- ID: UA-2026-09-03-001957-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275382
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт приміщення Камінь-Кашир...×-
Послуги з виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт приміщення Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: м. Камінь-Каширський, пл. Незалежності, 8 ( код ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-09-03-001926-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275381
Волинський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05427482ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів...×-
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Жовтневого надлісництва
- ID: UA-2026-09-03-001924-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275380
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45483786ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-