-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-004664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263473
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" ЄДРПОУ: 02001297ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів -80 кг- ID: UA-2026-09-02-004657-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263472
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці кольчужні- ID: UA-2026-09-02-004666-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263471
Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)" ЄДРПОУ: 08575616ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маска захисна- ID: UA-2026-09-02-004658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263470
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита електрична 4-х конфоркова з жарочною шафою ПЕД-4Б, 400 В, 15,6 кВт- ID: UA-2026-09-02-004667-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263469
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно,крупа рисова,крупа ячна,крупа пшенична- ID: UA-2026-09-02-004525-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263468
Водянський ліцей Верхньодніпровської міської ради ЄДРПОУ: 26372638ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення- ID: UA-2026-09-02-004640-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263464
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БАРИШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994379ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського району Полтавської об...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-004660-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263463
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оператор котельні(повтор) -2 чол; правила безпечної експлуатації електроустановок споживач...×-
Оператор котельні(повтор) -2 чол; правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів - 2 чол. Код за CPV 2008 ДК 021-2015 ЄЗС-80510000-2 "Послуги з професійної підготовки спеціалістів результатом якого є отримання посвідчення установленого зразка про набуття відповідних професійних навиків"
- ID: UA-2026-09-02-004659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263462
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Дивосвіт» Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40640144ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Туберкулін (Tuberculin) за кодом ДК 021:2015 (CPV) -33600000-6- ID: UA-2026-09-02-004641-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263461
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 2" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42204729ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування побутової техніки за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Пос...×-
Послуги з технічного обслуговування побутової техніки за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-09-02-004662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263460
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 16 на вулиці Мирослава Поповича в Святоши...×-
Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 16 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-02-004639-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263459
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Додаткові...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Додаткові роботи на об’єкті: Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи № 223, Святошинського району м.Києва на земельній ділянці за адресою: вул. Олександра Махова (вул.Жолудєва), 6-Г у Святошинському районі м. Києва (коригування №2)»
- ID: UA-2026-09-02-004661-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263458
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетка 2-на з заземлення Carmen біла).- ID: UA-2026-09-02-004632-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263456
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками: пелюшки, підгузки- ID: UA-2026-09-02-004630-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263455
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 38645610ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-