-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник накладний- ID: UA-2026-09-03-013155-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286523
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги тренера-психолога з проведення тренінгів та групових занять для дітей- ID: UA-2026-09-03-013134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286518
КУ "Центр надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 44038179ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-013140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286512
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-03-013145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286511
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне- ID: UA-2026-09-03-013147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286510
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Документ-камеру ULABS‑UN‑DE‑1013- ID: UA-2026-09-03-013137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286508
Управління освіти Васильківської міської ради ЄДРПОУ: 05408349ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична "Колективна для захисних споруд" (на 50 осіб)- ID: UA-2026-09-03-013136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286506
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фломастери Marco 1690/24 , Фломастери Marco 12 кол 1690/12 , Фарба водяна B9112W , Клей ПВ...×-
Фломастери Marco 1690/24 , Фломастери Marco 12 кол 1690/12 , Фарба водяна B9112W , Клей ПВА 200гр. КИП , Клей ПВА 100гр. КИП , Пластилін восковий люкс 16гр 1126, Гуаш 12/20 ROSA STUDIO 221542 , НАБІР PLAY-DOH PD8809 , АПЛІКАЦІЯ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ МЕХАНІЧНІ ЧАРІВНИКИ ГЛОРІЯ , МОДНА ТВОРЧІСТЬ АПЛІКАЦІЯ ДЛЯ ДІВЧАТОК ГЛОРІЯ , ДІАМАНТОВА МОЗАЇКА 20*20 DREAMTOYS , НАБІР РОЗФАРБУЙ КАРТИНКУ СМАКОЛИКИ, ВОДЯНІ РОЗМАЛЬОВКИ ГЛОРІЯ , КАРТИНА ПО НОМЕРАХ QVEE 25*25 , Пластична маса для ліпки V 13 , Набір блискуча мозаїка GLITTER MOSAIC , Розмальовка Danko Toys по номерах глітер , МОЗАЇКА З ПОМПОНІВ НТ-35 APELSIN , НАБІР ДЛЯ ТВОРЧОСТІ МАЛЮЄМО ПО ВОДІ , Креативна творчість "Stretch Sand" 700г, Набір "Кінетичний пісок" KidSand 600г , Пальчикові фарби МОЯ ПЕРША ТВОРЧІСТЬ, НАБІР АКРИЛОВИХ МАРКЕРІВ 48 КОЛ , КАРТИНА ПО НОМЕРАХ ІДЕЙКА 25*25 , НАБІР МАЛОЇ ВОДОЮ DODO , НАБІР ВОДЯНИХ РОЗМАЛЬОВОК ТРАНСПОРТ DODO , КАРТИНА ПО НОМЕРАХ ДЕРЕВ'ЯНА A4 PUZZLEOK , НАБІР ДЛЯ РОЗПИСУ ПО НОМЕРАХ PUZZLEOK , НАБІР ВОДЯНИХ РОЗМАЛЬОВОК ФЕРМА DODO, Набір пензликів FERRY PINTO 4шт , ВОДНІ РОЗМАЛЬОВКИ A5 ПЕГАС , ВОДЯНІ РОЗМАЛЬОВКИ ГЛОРІЯ , ПЛАСТИЛІН 16 КОЛЬОРІВ ЗІ СТЕКОМ 320ГР , Гуаш Гамма Захоплення 12/20 , ДИРОКОЛ ФІГУРНИЙ CFS-623 , НАБІР ВОДЯНИХ РОЗМАЛЬОВОК ТРАНСПОРТ DODO , Креативна творчість "Stretch Sand" 700г, Креативна творчість "Stretch Sand" 400г .
- ID: UA-2026-09-03-013131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286504
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання опору ізоляціїї з проведенням лабороторних робіт- ID: UA-2026-09-03-013138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286503
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво- ID: UA-2026-09-03-013125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286501
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дорожні знаки- ID: UA-2026-09-03-013127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286500
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний по металу, диск зачисний пелюстковий- ID: UA-2026-09-03-013129-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286498
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вимикач автоматичний АСКО ВА-2017 «С» 1р 16А; Вимикач Opera 1-кл LUXEL IP-20 білий; Переми...×-
Вимикач автоматичний АСКО ВА-2017 «С» 1р 16А; Вимикач Opera 1-кл LUXEL IP-20 білий; Перемикач вводу ручний (І-0-ІІ) RPV 1P 63A АСКО; Нульова шина 6 отв. (6*9); Щиток 6 Н VIOLUX (1/30); Коробка відгалуж. з кабельними вводами, IP44, 80х80х40мм
- ID: UA-2026-09-03-013120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286497
Військова частина А0665 ЄДРПОУ: 08327157ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по вимірюванню рівня еквівалентності рівноважної об'ємної активності радону 2...×-
послуги по вимірюванню рівня еквівалентності рівноважної об'ємної активності радону 222 у повітрі приміщення
- ID: UA-2026-09-03-013106-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286496
Відділ культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради ЄДРПОУ: 44118038ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило Графітне (0.375кг) Мастило багатофункціональне KW-40 аерозоль з клапаном Smart Str...×-
Мастило Графітне (0.375кг) Мастило багатофункціональне KW-40 аерозоль з клапаном Smart Straw 400 мл
- ID: UA-2026-09-03-013118-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286494
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -