-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель КФ- ID: UA-2026-09-04-009446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298141
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки та погодження схеми організації дорожнього руху на території Комунально...×-
Послуги з розробки та погодження схеми організації дорожнього руху на території Комунального підприємства «Центральний парк» за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 81
- ID: UA-2026-09-04-009454-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298140
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 02220763ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт фасаду закладу,...×-
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт фасаду закладу, спортивного майданчика з благоустроєм території Академічний ліцей "Інтелект" за адресою: вул. Шкільна, 14, м. Вишгород Київська область»
- ID: UA-2026-09-04-009455-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298139
АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ІНТЕЛЕКТ» ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20579479ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з вивозу великогабаритних відходів- ID: UA-2026-09-04-009462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298138
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Деснянського району м. Києва ЄДРПОУ: 21467676ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-009453-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298137
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995226ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні лампи розжарення- ID: UA-2026-09-04-009442-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298134
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 : 31510000-4 Електричні лампи розжарювання) Лампа галогенова HITACHI 12V 50W- ID: UA-2026-09-04-009438-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298131
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02005585ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біта Dewalt ударна Impact Torsion Extreme PH2*50мм; Біта SURETORQ Pz 2*50мм- ID: UA-2026-09-04-009448-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298130
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2026-09-04-009440-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298129
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манка- ID: UA-2026-09-04-009436-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298128
Обознівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190366ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля АЗПСМ с.Топорів- ID: UA-2026-09-04-009441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298127
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БУСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 44696740ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-04-009439-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298125
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А95 Євро5.; газ нафтовий скраплений.- ID: UA-2026-09-04-009435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298123
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб та батон...×-
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб та батони)
- ID: UA-2026-09-04-009410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298122
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Сумській області" ЄДРПОУ: 08733899ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 473,08 мм- ID: UA-2026-09-04-009422-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298121
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-