-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Періодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (КОВ)...×-
Періодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (КОВ)
- ID: UA-2026-09-04-007686-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296422
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання- ID: UA-2026-09-04-007688-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296418
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 43952524ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-04-007693-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296415
Відділ - Служба у справах дітей Попівської сільської ради Конотопського р-н Сумської області ЄДРПОУ: 43954197ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) в житлов...×-
"Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) в житловому будинку за адресою: м. Хмельницький, прс. Миру, 70/3"
- ID: UA-2026-09-04-007682-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296411
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров’яна деревина непромислового використання 1-ї групи за кодом ДК 021:2015: 03410000-7-Д...×-
Дров’яна деревина непромислового використання 1-ї групи за кодом ДК 021:2015: 03410000-7-Деревина
- ID: UA-2026-09-04-007680-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296410
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластикова ємність- ID: UA-2026-09-04-007695-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296408
КП "Глухівський тепловий район" Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 31264398ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста ТМ "Томатіно" 460гр- ID: UA-2026-09-04-007687-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296407
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини- ID: UA-2026-09-04-007696-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296403
Військова частина А3808 ЄДРПОУ: 08280683ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення фізичних та хімічних досліджень- ID: UA-2026-09-04-007681-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296402
ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Осушувач повітря СН-D009WD9-20LDWF (20л/добу)(Код згідно ДК 021:2015: 39720000-5 — Неелек...×-
Осушувач повітря СН-D009WD9-20LDWF (20л/добу)(Код згідно ДК 021:2015: 39720000-5 — Неелектричні побутові прилади)
- ID: UA-2026-09-04-007675-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296399
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області ЄДРПОУ: 45963528ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-09-04-007677-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296398
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22900000-9 друкована продукція різна- ID: UA-2026-09-04-007676-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296397
ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі(квадрат металевий)- ID: UA-2026-09-04-007664-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296396
Чорторийський психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02006024ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ніж столовий- ID: UA-2026-09-04-007651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296395
Військова частина А4126 ЄДРПОУ: 26631264ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 13:13)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-007663-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296394
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ „ЗДОРОВ′Я +“» ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000257ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -