-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сметана- ID: UA-2026-09-02-012713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271484
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОПЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26176601ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач, бачок, сифон, унітаз-компакт- ID: UA-2026-09-02-012703-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271482
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Шептицький професійний коледж енергетики та технологій" ЄДРПОУ: 05536946ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба пайка, муфта кольцовик- ID: UA-2026-09-02-012716-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271480
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44161000-6 Магістральні трубопроводиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення обов'язкового періодичного медичного огляду працівників (85110000-3 Послу...×-
Проведення обов'язкового періодичного медичного огляду працівників (85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
- ID: UA-2026-09-02-012699-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271479
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна б...×-
Послуги з утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку
- ID: UA-2026-09-02-012698-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271471
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
201-09 Саморізи- ID: UA-2026-09-02-012710-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271468
Хмельницький обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03491381ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-012694-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271465
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діаграмна стрічка- ID: UA-2026-09-02-012702-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271461
Комунальне некомерційне підприємство Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38600846ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колпаки колеса код ДК 021:2015:34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і части...×-
Колпаки колеса код ДК 021:2015:34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
- ID: UA-2026-09-02-012687-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271459
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блоки безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-Р та акумуляторних батарей 12V для їх з...×-
Блоки безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-Р та акумуляторних батарей 12V для їх заміни, або аналоги
- ID: UA-2026-09-02-012700-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271456
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для побутового сміття- ID: UA-2026-09-02-012675-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271455
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312061ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп"ютерні монітори- ID: UA-2026-09-02-012690-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271454
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЗАЛІЩИЦЬКОМУ РАЙОНІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37888326ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консоліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-віднов...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-02-012691-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271453
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремо...×-
Проведення експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт приміщень брахітерапії відділення променевої терапії №2 будівлі літера Р-2 згідно технічного паспорту КНП ЛОР "ЛОРЛДЦ" за адресою: м. Львів, вул. Я.Гашека, 2 А" Коригування.
- ID: UA-2026-09-02-012676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271447
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроблендери- ID: UA-2026-09-02-012677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271446
БІЛОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35469849ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -