-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іс...×-
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Кіровоградська область)
- ID: UA-2026-08-31-008527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241809
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивні товари- ID: UA-2026-08-31-008530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241807
Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва ЄДРПОУ: 22933034ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник св/діод 10W 6400K IP65 180Lm- ID: UA-2026-08-31-008531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241806
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електролітичний декальцифікатор 1 л НТ-СРБ-1- ID: UA-2026-08-31-008526-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241802
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Ремонт відпочинкових будинків...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Ремонт відпочинкових будинків бази відпочинку "Гористе" філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-008529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241798
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів- ID: UA-2026-08-31-008536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241797
ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241795
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "БЕРЕГИНЯ" ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45211697ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностик...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз(код НК 031:2024 W0101060101 - тест смужки для вимірювання рівня глюкози); 54519 Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз (код НК 031:2024 - W0101060110 - Тест - смужки для виявлення Кетонів)) за кодом ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241794
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 2" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26470275ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання.Мережеві фільтри та подовжувачі; Мережеві фільтри та подовжувачі- ID: UA-2026-08-31-008494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241793
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 15:25)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-008511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241789
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту: «Ремонт з пристосуванням підвальних примі...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту: «Ремонт з пристосуванням підвальних приміщень з облаштуванням найпростішого укриття в будівлі Державного навчального закладу « Ісаєвський професійний аграрний ліцей» (Колишній палац Куріса, споруджений у 1903-1905рр.) за адресою: Одеська область, Миколаївський район, с. Ісаєве, вул. Набережна, 15»
- ID: UA-2026-08-31-008521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241787
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-08-31-008520-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241785
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби гофровані, кріплення для труб гофрованих- ID: UA-2026-08-31-008517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241784
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання інормаційно –консультаційних послуг (перевидача/видача КЕП)- ID: UA-2026-08-31-008514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241783
КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» ЄДРПОУ: 14034534ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-08-31-008515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241782
КНП ЦНСП Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 22985812ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -