-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи та пристрої нагляду та охорони- ID: UA-2026-09-04-008339-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297050
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (15221000-3 - Морожена риба)- ID: UA-2026-09-04-008337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297049
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реле- ID: UA-2026-09-04-008347-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297048
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів(ОСЦПВ АМ7925АС)
- ID: UA-2026-09-04-008322-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297047
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя (Макловиця, Щітка для фарбування, Шкребок)- ID: UA-2026-09-04-008344-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297046
Буцинський заклад дошкільної освіти "Веселка" Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018054ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посудомийна машина- ID: UA-2026-09-04-008346-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297044
Середня загальноосвітня школа № 30 ЄДРПОУ: 23888560ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації та проходження експертиз...×-
Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Петра Дорошенка,15 (під'їзд 5), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50103". Коригування
- ID: UA-2026-09-04-008329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297041
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рулетки- ID: UA-2026-09-04-008325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297040
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання. Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-09-04-008321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297037
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі для обігових документів- ID: UA-2026-09-04-008324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297036
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань" ЄДРПОУ: 03083340ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15620000-0 - Крохмалі та крохмалепродукти (крупа манна, фасування 1 кг, ГОСТ 7022)- ID: UA-2026-09-04-008320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297034
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 05:54)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флагштоки- ID: UA-2026-09-04-008313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297033
ДК 021:2015: 35821100-6 ФлагштокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчика по проспекту Незалежності, 55 в м. Біла Це...×-
Послуги з поточного ремонту дитячого майданчика по проспекту Незалежності, 55 в м. Біла Церква Київської області
- ID: UA-2026-09-04-008315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297032
Комунальний заклад Білоцерківської міської ради "Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення " Спорт для всіх" ЄДРПОУ: 34845981ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка автомобільна АМА-1 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33190000-8 - М...×-
Аптечка автомобільна АМА-1 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-09-04-008323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297031
Управління освіти Петриківської селищної ради ЄДРПОУ: 42664633ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички гумові господ. надміцні- ID: UA-2026-09-04-008307-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297029
Комунальний заклад "Балтський педагогічний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 36642931ДК 021:2015: 18424000-7 РукавичкиЗавершена -