-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка (пакування 20 кг).- ID: UA-2026-09-03-007463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280897
Роздільнянська районна державна лікарня ветеринарної медцини ЄДРПОУ: 00703061ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче- ID: UA-2026-09-03-007457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280896
Будківська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 23591328ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна HARTOL Highway MD SAE 10W-40- ID: UA-2026-09-03-007464-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280893
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вальниці- ID: UA-2026-09-03-007459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280891
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
спеції- ID: UA-2026-09-03-007466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280890
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15872200-3 СпеціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олівець з гумкою- ID: UA-2026-09-03-007461-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280889
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30192130-1 ОлівціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-007456-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280888
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штукатурка, шпаклівка, розчинник, оліфа, грунтовка- ID: UA-2026-09-03-007455-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280887
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори (побутові електроприлади)- ID: UA-2026-09-03-007452-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280886
Фастівський міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 26104286ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішок будівельний 50 кг (18930000-7 Мішки та пакети)- ID: UA-2026-09-03-007454-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280885
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 37937247ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, сочевиця, квасоля- ID: UA-2026-09-03-007458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280884
ЗАВОРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25300944ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа вівсяна вагова (Полтавська)- ID: UA-2026-09-03-007445-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280882
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стабілізатори напруги- ID: UA-2026-09-03-007439-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280881
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МР3 колонка з мікрофоном- ID: UA-2026-09-03-007438-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280880
Відокремлений структурний підрозділ "Горохівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування" ЄДРПОУ: 34387404ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл- ID: UA-2026-09-03-007447-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280879
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ ЄДРПОУ: 45633922ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 34 дні (до 08.10.26 10:00)
-