-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-003419-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262300
МАХНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "РОМАШКА" ЄДРПОУ: 37636835ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори тест-систем для виділення та виявлення ДНК лістерії моноцитогенес- ID: UA-2026-09-02-003432-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262299
Державна установа "Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38474592ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
Код ДК 021:2015:39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (серветки, губка кухонна, плівка харчова, пергамент, рукавички, шкребок)
- ID: UA-2026-09-02-003426-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262297
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (гречана крупа)- ID: UA-2026-09-02-003421-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262296
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)" ЄДРПОУ: 08563665ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діатризоєва кислота, розчин для ін'єкцій, 76 %, по 20 мл- ID: UA-2026-09-02-003412-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262293
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля свіжа- ID: UA-2026-09-02-003435-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262292
Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 20419675ДК 021:2015: 03200000-3 Зернові культури, картопля, овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нерегулярних міжнародних пасажирських перевезень учасників з м. Ковеля до м. Ле...×-
Послуги з нерегулярних міжнародних пасажирських перевезень учасників з м. Ковеля до м. Ленчни (Республіка Польща) та у зворотному напрямку для участі в екологічному пікніку в м. Ленчна в межах реалізації Проєкту «Співпраця на користь клімату – розвиток зеленої інфраструктури в Ленчні та Ковелі» (PLUA.01.03-IP.01-0016/23) в рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» код ДК 021 : 2015 : 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення (CPV code 60140000-1 Irregular passenger transportation)
- ID: UA-2026-09-02-003413-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262291
Виконавчий комітет Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 04051313ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вівсяні пластівці- ID: UA-2026-09-02-003418-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262290
КЗ "Ковалівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Дзвіночок" Немирівської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26223619ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Струна косильна 3,0мм STIHL"- ID: UA-2026-09-02-003382-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262288
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортгі послуги автокрану- ID: UA-2026-09-02-003390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262287
Доросинівська сільська рада ЄДРПОУ: 04333201ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-003409-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262284
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер Osaka STV-07HH Elite Inverter, інверторний, до 20м2, -15°C- ID: UA-2026-09-02-003349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262283
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 10л- ID: UA-2026-09-02-003423-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262281
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на проведення незалежної оцінки (рецензування), майна: Об’єкта комунальної власнос...×-
Послуги на проведення незалежної оцінки (рецензування), майна: Об’єкта комунальної власності Білокоровицької сільської ради, нежитлового приміщення у житловому будинку, загальною площею 45,3 м.кв., розташованого за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с-ще Нові Білокоровичі, вул.Довженка 20, приміщення 3.
- ID: UA-2026-09-02-003417-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262280
БІЛОКОРОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343487ДК 021:2015: 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуд (ДК 021:2015-39220000-0 "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і пр...×-
Посуд (ДК 021:2015-39220000-0 "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування")
- ID: UA-2026-09-02-003329-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262279
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -