-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта зажимна д...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта зажимна до фільтра Ду 50, Муфта зажимна до фільтра Ду 32, Коліно зажимне Ду 50, Коліно зажимне Ду 32, Кран зажимний Ду 50, Кран зажимний Ду 32, Труба PN 20 d20*3,4, Редукція 15*10 (1/2*3/8) р3-рВ Нік, Редукція 25*15 (1"*1/2) р3-рВ Нік.)
- ID: UA-2026-09-02-013192-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271918
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
представництво інтересів роботодавця та захисту його законних прав в соціальному діалозі т...×-
представництво інтересів роботодавця та захисту його законних прав в соціальному діалозі та колективних переговорах на галузевому рівні відповідно до діючого законодавства
- ID: UA-2026-09-02-013187-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271911
КП АВТОТРАНССЕРВІС ЄДРПОУ: 32018333ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний- ID: UA-2026-09-02-013182-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271910
Військова частина А1807 ЄДРПОУ: 07899653ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування програмного забезпечення системи "IS-pro" пакет послуг...×-
Послуги з обслуговування програмного забезпечення системи "IS-pro" пакет послуг "Комфорт лайт"
- ID: UA-2026-09-02-013183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271909
Комунальне некомерційне підприємство "Липоводолинська лікарня" Липоводолинської селищної рад Сумської області ЄДРПОУ: 02007561ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до мотокоси- ID: UA-2026-09-02-013173-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271906
СПАСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20564259ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів авт...×-
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів автомобіля
- ID: UA-2026-09-02-013170-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271904
КЗ ЗЗСО №31 ЄДРПОУ: 20140074ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Послуги з централізованого водовідведення стічних вод із урахуванням оплати за абоне...×-
"Послуги з централізованого водовідведення стічних вод із урахуванням оплати за абонентське обслуговування для закладів культури Подільського району 90430000-0 – Послуги з відведення стічних вод за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника"
- ID: UA-2026-09-02-013169-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271902
ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджі для системи очищення води Вороньківського закладу дошкільної освіти "Віночо...×-
Катриджі для системи очищення води Вороньківського закладу дошкільної освіти "Віночок" (за кодом ДК 021:2015:42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-09-02-013176-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271901
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг (Oseltamivir) (33650000-1) (ДК 021: 2015: 33600000-...×-
Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг (Oseltamivir) (33650000-1) (ДК 021: 2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-02-013174-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271900
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 01982940ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба емаль біла- ID: UA-2026-09-02-013171-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271899
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-02-013175-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271898
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул....×-
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
- ID: UA-2026-09-02-013163-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271897
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витяжка GVP 410 IF- ID: UA-2026-09-02-013167-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271896
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шипшина сушена- ID: UA-2026-09-02-013168-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271894
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Дашо біля будівлі №1 в м. Старий Самбір Самбірс...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Дашо біля будівлі №1 в м. Старий Самбір Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-013165-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271893
СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04055995ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -