-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади для оброб...×-
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування-м'ясорубка)
- ID: UA-2026-08-31-009787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243050
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поповнення транспортних квитків для оплати проїзду у транспорті загального користування)- ID: UA-2026-08-31-009788-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243049
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва ЄДРПОУ: 04589645ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з експлуатації складових газорозподільної системи- ID: UA-2026-08-31-009349-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243048
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Осушувач повітря- ID: UA-2026-08-31-009776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243045
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіатор опалення біметалевий (10-ти секційний)- ID: UA-2026-08-31-009769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243044
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ківші на екскаватори- ID: UA-2026-08-31-009728-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243043
Військова частина 1493 (94 прикордонний загін) ЄДРПОУ: 14321707ДК 021:2015: 42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоток "DIN" 500 г/39-144/, киянка гумова 700 гр, 65 мм, металева ручка /39-021...×-
Молоток "DIN" 500 г/39-144/, киянка гумова 700 гр, 65 мм, металева ручка /39-021/, правило з гострим кутом 150 см, мітчик метричний ручний М 6*1,0 мм /49-545/, свердло по металу з титановим покриттям 5 мм, арт.20-240, кюветка малярна 305*340 мм, маляр, валик інтер'єр 8*48*250 мм ворс 11 мм, шпатель гумовий 130 мм, свердло по металу 6,0 мм подовжене Р6М5/812011/, тримач - присоска 2-120 мм, 80 кг /14-0902/ (За кодом ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя)
- ID: UA-2026-08-31-009731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243041
Комунальне підприємство "Ковельський центр медичної реабілітації та паліативної допомоги" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 41181019ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт автомобільних вузлів і агрегатів- ID: UA-2026-08-31-009770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243039
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги литва- ID: UA-2026-08-31-009765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243037
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05485887ДК 021:2015: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка для ламінування 100 мк- ID: UA-2026-08-31-009785-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243035
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Розчинник, затирка для швів, шпаклівка і грунтовка (код та назва за ДК 021:2015: 44830000-...×-
Розчинник, затирка для швів, шпаклівка і грунтовка (код та назва за ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-31-009711-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243032
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33750000-2 Засоби для догляду за малюками (Підгузки для дорослих)- ID: UA-2026-08-31-009748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243029
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-009696-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243028
Військова частина А4633 ЄДРПОУ: 26631896ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушники паперові, серветки код ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, ру...×-
Рушники паперові, серветки код ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки за Єдиним закупівельним словником.
- ID: UA-2026-08-31-009743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243024
Городківська сільська рада ЄДРПОУ: 04328789ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гар...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 11 івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Б. Лепкого, буд 9.)
- ID: UA-2026-08-31-009730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243021
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -