-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування приладів обліку- ID: UA-2026-08-31-007233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240509
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило- ID: UA-2026-08-31-007215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240506
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 33711900-6 МилоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 15870000-7 - Заправки та приправи (Код ДК 021:2015 - 15872100-2 - Перець...×-
Код ДК 021:2015 - 15870000-7 - Заправки та приправи (Код ДК 021:2015 - 15872100-2 - Перець: Перець чорний горошком (2 кг.)
- ID: UA-2026-08-31-007216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240505
КРИВЧИЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190461ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з відходами комп'ютерного, офісного та побутового обладнання з п...×-
Послуги з поводження з відходами комп'ютерного, офісного та побутового обладнання з первинною обробкою для подальшої передачі на утилізацію
- ID: UA-2026-08-31-007217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240504
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві ЄДРПОУ: 42098368ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лекцій, занять, семінарів на протипожежну тематику та занять на договірних заса...×-
Проведення лекцій, занять, семінарів на протипожежну тематику та занять на договірних засадах із спеціалістами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій з правил пожежної безпеки
- ID: UA-2026-08-31-007210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240503
Відділ освіти, молоді та спорту Бессарабської селищної ради ЄДРПОУ: 44118490ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні та господарські товари- ID: UA-2026-08-31-007205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240502
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Легеневі сурфактанти, суспензія, 80 мг/мл, по 1,5 мл лікарські засоби за кодом CPV за ДК 0...×-
Легеневі сурфактанти, суспензія, 80 мг/мл, по 1,5 мл лікарські засоби за кодом CPV за ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні, відповідний код за ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи
- ID: UA-2026-08-31-007207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240501
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-007049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240500
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»(капітальний ремонт з благо...×-
ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»(капітальний ремонт з благоустрою території закладу дошкільної освіти (ясла-садок)№ 807 Дарницького району м. Києва на вулиці Бориспільська, 51(заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді, бюджетних установах, закладах )
- ID: UA-2026-08-31-007214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240499
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації на влаштування системи блискавкоз...×-
Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації на влаштування системи блискавкозахисту адміністративної будівлі Головного управління ДПС у Волинській області за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4
- ID: UA-2026-08-31-007213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240493
Головне управління ДПС у Волинській області ЄДРПОУ: 44106679ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання підрядних робіт по об`єкту: "Алея безвісти зниклих"- ID: UA-2026-08-31-007209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240490
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 71240000-2 (тех...×-
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 71240000-2 (технічний нагляд по об’єкту: «Електромонтажні роботи за кодом ДК 021:2015-45310000-3 - капітальний ремонт пожежної сигналізації з встановленням системи оповіщення в будівлі Дергачівського районного суду Харківської області, площею 1117,30 кв.м., за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. Європейська, 63»)
- ID: UA-2026-08-31-007204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240488
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області ЄДРПОУ: 26281249ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-08-31-007197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240487
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба ПЕ та фітинги)
- ID: UA-2026-08-31-007190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240486
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масажний стіл чорний- ID: UA-2026-08-31-007198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240485
КНП "Залозецька районна лікарня" Залозецької селищної ради ЄДРПОУ: 02000754ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -