-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку корпоративних листівок та конвертів- ID: UA-2026-09-04-000807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289613
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба в асортименті- ID: UA-2026-09-04-000814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289612
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг з консультації та розробки стратегічної екологічної оцінки по стратегії роз...×-
надання послуг з консультації та розробки стратегічної екологічної оцінки по стратегії розвитку громади
- ID: UA-2026-09-04-000808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289611
ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій соціального характеру, а...×-
Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій соціального характеру, а саме надання послуг з встановлення захисних сіток на території м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-000816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289610
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автобуса- ID: UA-2026-09-04-000813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289608
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) (ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги...×-
Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) (ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-04-000809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289607
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А 4- ID: UA-2026-09-04-000817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289606
Державна установа «Львівська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби» ЄДРПОУ: 38501331ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами та...×-
Інформаційно-консультативні послуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами та код за Єдиним закупівельним словником 80510000-2 – (Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-04-000818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289605
Бузька сільська рада ЄДРПОУ: 04376185ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори ( компресор Intertool-24 л 1.5 кВт)- ID: UA-2026-09-04-000810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289604
Комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995249ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських в...×-
Печиво ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-04-000806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289603
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
автомат 16ам, СІП 2х16- ID: UA-2026-09-04-000804-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289602
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За товар- ID: UA-2026-09-04-000805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289601
КП "Водолій" ЄДРПОУ: 43545782ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Омивач скла зимовий- ID: UA-2026-09-04-000741-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289600
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо альтернативне для бензинових двигунів А-95-Е20-3- ID: UA-2026-09-04-000797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289598
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Аджамської сільської ради ЄДРПОУ: 38302240ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-09-04-000794-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289597
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАктивна -