-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-09-04-004324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293080
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номен...×-
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 – код 33696500-0 Лабораторні реактиви: НК 024:2023 - 37300 Множинна антибактеріальна мінімальна інгібіторна концентрація IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104080107 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ГРАМ-НЕГАТИВНИХ МІКРООРГАНІЗМІВ – АВТОМАТИЗОВАНЕ; НК 024:2023 - 50419 Множинні аеробні грампозитивні бактерії, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010199 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM) – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42653 Контрольний матеріал для створення атмосферних умов, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W01040699 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, СТАНДАРТИ, КАЛІБРАТОРИ, МІКРОБІОЛОГІЯ – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір / НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42302 Пеніцилин G мінімальна інгібувальна концентрація, IVD (діагностика in vitro) / НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 38053 Ванкоміцин мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010804 БАРВНИКИ; НК 024:2023 - 58530 Бульйон для аеробних мікроорганізмів, живильне середовище IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010504 ФЛАКОНИ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КУЛЬТИВУВАННЯ КРОВІ
- ID: UA-2026-09-04-004321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293077
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електричної плити ПЕ-4- ID: UA-2026-09-04-004315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293075
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000205ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
АКБ ABX41-D 243/2026- ID: UA-2026-09-03-014833-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293074
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Садова...×-
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Садова, село Молодецьке, Маньківської селищної територіальної громади Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-004313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293073
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-04-004314-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293072
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-09-04-004312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293071
Комунальне підприємство Звягельської міської ради "Звягельтепло" ЄДРПОУ: 35824365ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (ручка, стрічка касова, калькулятор, діркопробивач)- ID: UA-2026-09-04-004311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293070
Виконавчий комітет Златопільської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 04396986ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератор 245/2026- ID: UA-2026-09-03-014906-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293067
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гамоти,рамки- ID: UA-2026-09-04-004303-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293065
ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відбілювачі для білих тканин- ID: UA-2026-09-04-004295-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293064
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 14.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу...×-
Код ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Послуги з надання права використання комплектів комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Звітність» ( для Юридичних осіб)
- ID: UA-2026-09-04-004310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293063
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці" ЄДРПОУ: 38055061ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурти та сметана- ID: UA-2026-09-04-004300-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293062
Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського ЄДРПОУ: 26399293ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з розробки проєкту Плану заходів на 2027-2030 роки з реалізації Стр...×-
Консультаційні послуги з розробки проєкту Плану заходів на 2027-2030 роки з реалізації Стратегії розвитку Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на період до 2034 року
- ID: UA-2026-09-04-004305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293061
ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стартова шпаклівка, грунт 10л- ID: UA-2026-09-04-004301-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293060
Відокремлений структурний підрозділ "Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34114840ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -