-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Асфальтобетонна суміш дрібнозерниста- ID: UA-2026-09-03-007302-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280733
ДП Сутисківський ліцей Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 21724156ДК 021:2015: 44113620-7 АсфальтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-09-03-007297-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280732
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-03-007307-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280730
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотна, пили, сегменти- ID: UA-2026-09-03-007298-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280728
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-03-007288-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280727
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL (83GW009APB) (або еквівалент)- ID: UA-2026-09-03-007204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280726
військова частина А4789 ЄДРПОУ: 26636971ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 13:29)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
автозапчастини- ID: UA-2026-09-03-007293-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280724
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради" ЄДРПОУ: 38636516ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інвентаря (гідроакумулятор горизонтальний)- ID: UA-2026-09-03-007292-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280722
ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футбольний аксесуар:цифра велика на спині- ID: UA-2026-09-03-007296-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280721
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА" ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34262833ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одягАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-03-007286-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280719
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради ЄДРПОУ: 03352455ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-007279-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280717
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАРЛІВКА НОВАТОР" ЄДРПОУ: 40998509ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-007273-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280715
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СИВАКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26243728ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут нейлоновий 4х150 з кріпл.під гв.біла.МЕГАtek (ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та су...×-
Хомут нейлоновий 4х150 з кріпл.під гв.біла.МЕГАtek (ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
- ID: UA-2026-09-03-007280-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280713
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (друкована продукція) за кодом ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реє...×-
Канцтовари (друкована продукція) за кодом ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-09-03-007277-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280711
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ДЖЕРЕЛО" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20204696ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 - Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-007285-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280710
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 8 ВМР ЄДРПОУ: 22428299ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -