-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макароні вироби- ID: UA-2026-09-04-013771-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302438
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка малярна 48мм*45м- ID: UA-2026-09-04-013770-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302437
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-013767-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302436
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання теплової енергії- ID: UA-2026-09-04-013769-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302435
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо свинини і куряче- ID: UA-2026-09-04-013763-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302433
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина; Свинина- ID: UA-2026-09-04-013765-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302431
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки спеціального пр...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки спеціального призначення
- ID: UA-2026-09-04-013762-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302430
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (вишня свіжоморожена, слива свіжо...×-
ДК 021-2015 (CPV) 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (вишня свіжоморожена, слива свіжоморожена, горошок свіжоморожений, капуста квашена, квашений огірок, родзинки, сухофрукти, томатна паста, чорнослив без кісточки, горіхи волоські, шипшина)
- ID: UA-2026-09-04-013764-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302429
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Світанок" ЗОР ЄДРПОУ: 20520836ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-013758-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302427
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-04-013757-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302426
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 03.04.2026 року № 017/04.2/3721 на стадії провадження ЦАС(С1)
- ID: UA-2026-09-04-013760-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302424
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 31.03.2026 року № 017/04.2/3564 на стадії провадження ЦАС(С2)
- ID: UA-2026-09-04-013756-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302423
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-04-013755-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302422
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-09-04-013746-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302421
Військова частина А1363 ЄДРПОУ: 08190603ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 20:11)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 20.04.2026 року № 1-19-2026-000954 на стадії провадження С1
- ID: UA-2026-09-04-013754-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302420
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -