-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корм Гав- ID: UA-2026-09-02-000734-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259623
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)" ЄДРПОУ: 08563613ДК 021:2015: 15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тваринАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-09-02-000723-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259621
КППОР "ПОЛТАВАФАРМАЦІЯ" ЄДРПОУ: 44476448ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:50850000-8: Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (перетяжка та...×-
ДК 021:2015:50850000-8: Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (перетяжка тапчана (шкірзамінник медичний); перетяжка офісного крісла (шкірзамінник); перетяжка лави для пацієнта (шкірзамінник); перетяжка крісла ISO)
- ID: UA-2026-09-02-000716-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259620
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЦЕНТР РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 19400512ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-000715-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259619
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кі...×-
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кільцевого з’єднання між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 19 м.Біла церква Київської області
- ID: UA-2026-09-02-000717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259617
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сітка Рабиця д.2мм, чарунка 20x20 мм, цинк- ID: UA-2026-09-02-000724-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259616
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" ЄДРПОУ: 34674102ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Техгічний нагляд за будівництвом об'єкта : "Поточний ремонт навчальних кабінетів...×-
Техгічний нагляд за будівництвом об'єкта : "Поточний ремонт навчальних кабінетів в Ніжинському міському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна 1 для реалізації публічного інвестиційного проекту «Нова українська школа» у 2026 році за рахунок коштів місцевого бюджету"
- ID: UA-2026-09-02-000721-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259615
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ"- ID: UA-2026-09-02-000711-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259614
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець на рамі ISO- ID: UA-2026-09-02-000712-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259613
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземн...×-
Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-02-000710-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259612
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42025698ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зберігання, комплектування та доставка підручників- ID: UA-2026-09-02-000713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259611
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410427ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 308 в смт Боро...×-
«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 308 в смт Бородянка Бучанського району Київської області» (згідно коду ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва)
- ID: UA-2026-09-02-000714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259607
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26345736ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
риба морожена- ID: UA-2026-09-02-000699-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259603
НОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565313ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі (БУДІВЛЯ ПРОХІДНОЇ, ЛІТ. "Г-1" (інв. № 00565959/01),...×-
Капітальний ремонт будівлі (БУДІВЛЯ ПРОХІДНОЇ, ЛІТ. "Г-1" (інв. № 00565959/01), за адресою: вул. Сергія Барсукова, буд. 5, м. Харків
- ID: UA-2026-09-02-000704-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259602
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Індивідуальне обмундирування- ID: UA-2026-09-02-000700-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259601
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 31793056ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -