-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блоки безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-Р та акумуляторних батарей 12V для їх з...×-
Блоки безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-Р та акумуляторних батарей 12V для їх заміни, або аналоги
- ID: UA-2026-09-02-012700-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271456
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп"ютерні монітори- ID: UA-2026-09-02-012690-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271454
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЗАЛІЩИЦЬКОМУ РАЙОНІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37888326ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консоліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-віднов...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-02-012691-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271453
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремо...×-
Проведення експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт приміщень брахітерапії відділення променевої терапії №2 будівлі літера Р-2 згідно технічного паспорту КНП ЛОР "ЛОРЛДЦ" за адресою: м. Львів, вул. Я.Гашека, 2 А" Коригування.
- ID: UA-2026-09-02-012676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271447
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фарби (Фарба ПФ 115 сіра)- ID: UA-2026-09-02-012668-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271445
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік 0,2 л- ID: UA-2026-09-02-012678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271444
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бетон БСГ В25 Р4 F200 W6 ДЗ- ID: UA-2026-09-02-012660-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271443
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук HP250G9, Планшет Lenovo Tab One 4/128 LTE- ID: UA-2026-09-02-012674-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271442
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста свіжа, капуста білоголова свіжа ,буряк столовий с...×-
Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста свіжа, капуста білоголова свіжа ,буряк столовий свіжий, морква свіжа)
- ID: UA-2026-09-02-012667-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271441
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3061 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25575871ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню та ремонту автомобіля код 50110000-9 Послуги з ремонт...×-
Послуги по технічному обслуговуванню та ремонту автомобіля код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-02-012670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271440
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38475462ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інформатизації (технічна підтримка веб-сайту)- ID: UA-2026-09-02-012673-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271439
Верховинська районна державна адміністрація ЄДРПОУ: 20568352ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-24910000-6 Клеї (Клей для шпалер Вініл)- ID: UA-2026-09-02-012669-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271436
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43949171ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставку питної води торговельної марки «Аляска» у 18,9-літрових бутлях- ID: UA-2026-09-02-012664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271435
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТУША-СЕРВІС" ЄДРПОУ: 23949155ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно 5 кг- ID: UA-2026-09-02-012665-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271434
Відділ культури, молоді і спорту Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44033805ДК 021:2015: 44921300-5 ВапнякАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби домашнього текстилю (жалюзі)- ID: UA-2026-09-02-012666-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271433
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -