-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило для EPSON C ST Color- ID: UA-2026-09-03-011383-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284775
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ДІЯЛЬНОСТІ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41092538ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24951311-8 антифризні речовини- ID: UA-2026-09-03-011392-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284774
ДК 021:2015: 24951311-8 Антифризні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Енергозберігаючі лампи 12 w- ID: UA-2026-09-03-011391-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284773
КП "Аква-сервіс" Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 38248545ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи на будівництво електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи на будівництво електричних мереж для електропостачання електроустановок базової станції зв'язку ТЕ 1140, ТОВ "Лайфселл" , згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-09-03-011349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284772
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-03-011389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284771
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41818470ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо ін...×-
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентеризації земель загального користування загальною площею 1.2529 га (код КВЦПЗ 07.09) відведена під місця поховання (кладовище), що розташована за адресою: Чернігіська обл, Ніжинський район, на території Бобровицької міської ради, за межами с. Браниця.
- ID: UA-2026-09-03-011386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284770
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет- ID: UA-2026-09-03-011388-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284769
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анресолі, полиця радіусна- ID: UA-2026-09-03-011354-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284763
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-03-011370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284757
Національний університет «Чернігівська політехніка» ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44221000-5 Вікна , двері та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-011353-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284756
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41536514ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщень в адм...×-
45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщень в адміністративній будівлі ГУНП в Київській області за адресою: вул. Довнар-Запольського, 10А, м. Київ)
- ID: UA-2026-09-03-011366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284753
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпатель нержавіючий- ID: UA-2026-09-03-011371-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284750
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Скоба)- ID: UA-2026-09-03-011372-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284747
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-011378-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284745
Кілійський ліцей Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010665ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тачка будівельна- ID: UA-2026-09-03-011357-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284744
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -