-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Грушевського в селі Сонячне Охтирського району...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Грушевського в селі Сонячне Охтирського району Сумської області
- ID: UA-2026-09-04-001636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290429
Чернеччинська сільська рада ЄДРПОУ: 04389940ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері- ID: UA-2026-09-04-001638-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290428
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОУШИЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" НОВОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004380ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по заправці та відновленню картриджів- ID: UA-2026-09-04-001641-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290427
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ КОРНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44125424ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони ТМ "Віліс" 3кг- ID: UA-2026-09-04-001637-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290424
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана КС-3577 на базі автомобіля МАЗ-53371- ID: UA-2026-09-04-001632-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290423
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідження проб води (хімічний та біологічний аналіз питної води) вул. Вінницька, 48, вул...×-
Дослідження проб води (хімічний та біологічний аналіз питної води) вул. Вінницька, 48, вул. Замкова, 2а
- ID: UA-2026-09-04-001631-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290422
Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права ЄДРПОУ: 00220032ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно чавунне фланцеве 90* Ду150, фланець перехідний чавунний 150х80мм, фланець перехідни...×-
Коліно чавунне фланцеве 90* Ду150, фланець перехідний чавунний 150х80мм, фланець перехідний чавунний 100х80мм, втулка під фланець ПЕ100 SDR17 Ду75,фланець сталевий Ду80 Рн16, муфта d75 SDR11 ел.зварна, відвід Ду75 90* ел.зварний
- ID: UA-2026-09-04-001626-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290421
КП Біляївський водоканал ЄДРПОУ: 37260776ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 22850000-3 - Швидкозшивачі та супутнє приладдя ( папка швидкозшивач)- ID: UA-2026-09-04-001623-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290420
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДУНАЄВЕЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02004255ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Провід ПВС- ID: UA-2026-09-04-001630-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290419
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал групових уроків книжковий формат 44 аркуші.- ID: UA-2026-09-04-001624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290416
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832049ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом: розетка- ID: UA-2026-09-04-001622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290415
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-04-001625-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290414
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кришка для унітаза- ID: UA-2026-09-04-001618-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290412
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги по супроводженню комп’ютерної програми «М.Е.Doc» Модул...×-
Інформаційно-консультативні послуги по супроводженню комп’ютерної програми «М.Е.Doc» Модуль «Облік ПДВ»
- ID: UA-2026-09-04-001599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290411
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Запорізький професійний коледж готельно -ресторанного бізнесу" ЄДРПОУ: 01566560ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диски до мотокоси Дубівський старостинський округ- ID: UA-2026-09-04-001615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290410
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -