-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-09-04-006723-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295461
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39040240ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електорвимірювальні послуги - вимірювання опору розтікання на основних зазнмленнях і устат...×-
Електорвимірювальні послуги - вимірювання опору розтікання на основних зазнмленнях і устаткування, вимірювання опору перехідних контактів кола захисних заземлюючих провідників, перевірка опору ізоляції електричної мережі
- ID: UA-2026-09-04-006719-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295459
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щоденник органайзер- ID: UA-2026-09-04-006713-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295457
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 22817000-0 Щоденники та персональні органайзериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-006714-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295455
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22684588ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок нежитлового приміщення, зерносховиша, гр. Соколова Романія Василівна,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-09-04-006716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295452
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: поточний ремонт під'їзду до буд. 42 по вул. Шевченка...×-
Благоустрій населених пунктів: поточний ремонт під'їзду до буд. 42 по вул. Шевченка в м. Овруч Коростенського району
- ID: UA-2026-09-04-006717-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295451
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка- ID: UA-2026-09-04-006712-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295449
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43041459ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-04-006709-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295447
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покриття підлоги ПВХ Sphera StarT 6701 light grey 2.0mm 200см- ID: UA-2026-09-04-006708-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295446
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Роботи з коригування проектної документації по об’єкту: «Реконструкція автомобільної дорог...×-
Роботи з коригування проектної документації по об’єкту: «Реконструкція автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка на ділянці км 124+800 - км 128+000, Полтавська область». Коригування
- ID: UA-2026-09-04-006701-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295444
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил та комплектуючі матеріали- ID: UA-2026-09-04-006702-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295443
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321630ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (м. Могилів-Подільський,...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (м. Могилів-Подільський, Вінницька область)
- ID: UA-2026-09-04-006707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295441
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік 0,950л.- ID: UA-2026-09-04-006678-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295439
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №20 "БІЛОЧКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22771962ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об’єкту: Реконструкція ділянки пляжу «Відрада» з дообладнанням засоба...×-
Авторський нагляд по об’єкту: Реконструкція ділянки пляжу «Відрада» з дообладнанням засобами для безперешкодного доступу та реабілітації на воді людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, розташованого між бунами № 6-Б та № 6-В першої черги протизсувних споруд у м. Одесі
- ID: UA-2026-09-04-006704-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295437
Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради ЄДРПОУ: 24760454ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Робочий одяг (Рукавиці робочі)- ID: UA-2026-09-04-006694-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295435
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-