-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкт: «Капітальний ремонт внутрішніх п...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкт: «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень (хореографічного та навчального класів) Доброгостівської дитячої музичної школи за адресою вул. Шкільна, 3 с. Доброгостів Дрогобицький район Львівська область». Код ДК 021:2015-71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-31-003414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236710
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рекомбінантна ДНК- ID: UA-2026-08-31-003418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236705
Інститут біології клітини Національної академії наук України ЄДРПОУ: 25255758ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-08-31-003409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236703
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт вули...×-
Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі на ділянці від Т-подібного перехрестя вул. Чернівецька з вул. Затишна до Т-подібного перехрестя з вул. Івана Багряного (стара назва – Пушкіна) в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області»
- ID: UA-2026-08-31-003410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236702
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37227875ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-003408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236699
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26200529ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (сир м'який)- ID: UA-2026-08-31-003395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236692
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійка для прожектора- ID: UA-2026-08-31-003402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236691
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос шестеренний- ID: UA-2026-08-31-003392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236688
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обробка даних та видача сертифікатів КЕП, надання права використання КП "Програмний к...×-
Обробка даних та видача сертифікатів КЕП, надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта"
- ID: UA-2026-08-31-003404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236687
Комунальне некомерційне підприємство "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Маньківської селищної ради Черкаської області ЄДРПОУ: 41777601ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний на...×-
код ДК 021:2015-71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд за виконанням робіт з капітального ремонту на об'єкті підряду:"Капітальний ремонт приміщень (аварійний) в ліцеї №16 Оболонського району м. Києва, вул. Вишгородська, 42/1")
- ID: UA-2026-08-31-003396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236686
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн універсальний AB-Q130 (SP-BOX-130) (матеріал – пластик) (3926 90 97 90)- ID: UA-2026-08-31-003397-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236684
Вінницький національний аграрний університет ЄДРПОУ: 00497236ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42670000-3 - Частини та приладдя до верстатів ( Косильна головка)- ID: UA-2026-08-31-003391-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236682
КП Надвірнакомунсервіс ЄДРПОУ: 33617326ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка по тарифу- ID: UA-2026-08-31-003388-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236679
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги ТЕНЕТ- ID: UA-2026-08-31-003387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236677
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 15840000-8 по ДК 021:2015 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби...×-
Товар - код CPV 15840000-8 по ДК 021:2015 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки). РПЗ - 10.62.
- ID: UA-2026-08-31-003380-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236676
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-