-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул.Бугаївська в с.Мельник...×-
Поточний дрібний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул.Бугаївська в с.Мельники Золотоніського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-03-011872-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285267
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області ЄДРПОУ: 04408100ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-03-011887-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285263
Державна спеціалізована установа "Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 02005177ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Clindamycin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clindam...×-
Лікарський засіб Clindamycin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Clindamycin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
- ID: UA-2026-09-03-011868-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285259
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-011871-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285255
Коломийський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188671ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СТОМАТОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ- ID: UA-2026-09-03-011879-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285254
Комунальне некомерційне підприємство "Коломийський клініко-діагностичний центр" Коломийської міської ради ЄДРПОУ: 31509861ДК 021:2015: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
DS-7632NXI-K2 відеореєстратор, DS-2CD1047G3H-LIUF відеокамера- ID: UA-2026-09-03-011873-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285252
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбелі, шурупи- ID: UA-2026-09-03-011864-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285248
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі (ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерськ...×-
Сухарі (ДК 021:2015: 15820000-2 — Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-03-011877-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285247
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролети тканинні- ID: UA-2026-09-03-011869-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285246
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на будівництві об’єкта «Виконання заходів...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на будівництві об’єкта «Виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру (стихійного лиха), а саме: капітальний ремонт покрівлі ліцею №1 Подільської міської ради Подільського району Одеської області за адресою: проспект Перемоги, 9-г, м. Подільськ, Подільський район, Одеська область»
- ID: UA-2026-09-03-011861-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285244
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944456ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Вища (L)- ID: UA-2026-09-03-011859-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285241
Заклад дошкільної освіти № 42 міста Житомира ЄДРПОУ: 20425351ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А95-Євро 5-Е10, талон- ID: UA-2026-09-03-011858-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285240
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування від нещасних випадків водіїв автомобільного транспорту (Код ДК 021:2015: 66510...×-
Страхування від нещасних випадків водіїв автомобільного транспорту (Код ДК 021:2015: 66510000-8: Страхові послуги; 66512100-3 - Послуги зі страхування від нещасних випадків)
- ID: UA-2026-09-03-011856-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285238
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41077614ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-011875-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285236
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа- ID: UA-2026-09-03-011841-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285234
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№19)" ЄДРПОУ: 08563978ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-