-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241795
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "БЕРЕГИНЯ" ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45211697ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностик...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз(код НК 031:2024 W0101060101 - тест смужки для вимірювання рівня глюкози); 54519 Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз (код НК 031:2024 - W0101060110 - Тест - смужки для виявлення Кетонів)) за кодом ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241794
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 2" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26470275ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-008511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241789
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту: «Ремонт з пристосуванням підвальних примі...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту: «Ремонт з пристосуванням підвальних приміщень з облаштуванням найпростішого укриття в будівлі Державного навчального закладу « Ісаєвський професійний аграрний ліцей» (Колишній палац Куріса, споруджений у 1903-1905рр.) за адресою: Одеська область, Миколаївський район, с. Ісаєве, вул. Набережна, 15»
- ID: UA-2026-08-31-008521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241787
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-08-31-008520-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241785
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби гофровані, кріплення для труб гофрованих- ID: UA-2026-08-31-008517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241784
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання інормаційно –консультаційних послуг (перевидача/видача КЕП)- ID: UA-2026-08-31-008514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241783
КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» ЄДРПОУ: 14034534ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-08-31-008515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241782
КНП ЦНСП Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 22985812ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавки (вуличні)- ID: UA-2026-08-31-008510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241780
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК" ЄДРПОУ: 31572273ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції в газеті "Проскурів"...- ID: UA-2026-08-31-008516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241779
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прибирання офісних приміщень (цивільно-правовий договір)- ID: UA-2026-08-31-008512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241778
Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 25925236ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна повітродувка- ID: UA-2026-08-31-008504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241777
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каски, навушники, рукавиці за ДК 021:2015 – 18140000-2 – Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-008518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241776
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241774
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (К...×-
33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (Контейнери червоного кольору з колесами 240 л.)
- ID: UA-2026-08-31-008285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241773
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ” ЄДРПОУ: 02005639ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-