-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-08-31-004284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237584
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-08-31-004300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237583
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01996757ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7982 Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-08-31-004290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237582
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони об'єкта, який знаходиться за адресою: Україна. мicmо Київ. Кловський...×-
Послуги охорони об'єкта, який знаходиться за адресою: Україна. мicmо Київ. Кловський узвiз. будинок 8. загальна плоша 454.2 м2, вказаного у подальшому об'єкт, цiльове призначення -музей,
- ID: UA-2026-08-31-004286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237579
Державний музей іграшки ЄДРПОУ: 33236336ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці димових та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-08-31-004282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237577
Обарівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) "ДивоСвіт" Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 45879468ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарське приладдя- ID: UA-2026-08-31-004283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237576
Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області ЄДРПОУ: 40108688ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізова...×-
Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ - 9.342.
- ID: UA-2026-08-31-004281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237575
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко 2,5 % 0,900 л – ДК 021:2015 код 155111...×-
ДК 021:2015 код 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко 2,5 % 0,900 л – ДК 021:2015 код 15511100-4 «Пастеризоване молоко»)
- ID: UA-2026-08-31-004277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237574
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення навчального тренінгу 04.09.2026р.- ID: UA-2026-08-31-004270-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237570
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги упорядкування архівних документів- ID: UA-2026-08-31-004273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237568
Шевченківський відділ соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25261380ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль картопляний)- ID: UA-2026-08-31-004275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237567
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №3 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22548922ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розробці паспорта водного об'єкта: ставок площею водного дзеркала 2,8515га...×-
Послуги по розробці паспорта водного об'єкта: ставок площею водного дзеркала 2,8515га, який знаходиться за межами с.Бистріївка Бердичівського району, Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-004279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237566
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежні люки- ID: UA-2026-08-31-004272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237564
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №24 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24830522ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари та офісне устаткування,код ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування...×-
Канцелярські товари та офісне устаткування,код ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-08-31-004280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237560
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних кви...×-
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних квитків на міжнародні повітряні перевезення) ( №2456/2.105/2, 2266/9м)
- ID: UA-2026-08-31-004263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237559
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 60410000-5 Послуги з регулярних авіаційних перевезеньЗавершена -